- Reklama -
14 C
Szamotuły
wtorek, 24 maja, 2022

Dobry klimat z Funduszami Europejskimi

Globalne ocieplenie? Zmiany klimatu? Myślisz, że ten problem Cię nie dotyczy? Nic bardziej mylnego! To właśnie Wielkopolska jest regionem, któremu najbardziej zagraża susza – przestrzega prof. UAM dr. hab. Damian Łowicki, biolog i geograf z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. O jakich jeszcze zagrożeniach mówi – dowiesz się czytając wywiad.

Już dziś wiele wielkopolskich samorządów stawia na proekologiczne rozwiązania, inwestując w OZE (jak w Kaliszu), termomodernizację (jak w powiecie gnieźnieńskim) czy ścieżki rowerowe.

- Reklama -

W nowym wydaniu pokazujemy również, że własna firma to nie tylko niezależność, ale też spełnienie marzeń i satysfakcja z pracy. Przekonali się o tym bohaterowie naszego reportażu, którzy przy wsparciu unijnym z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, założyli studio produkcji i dystrybucji filmów oraz gabinet terapeutyczny przeczytaj reportaż „Było warto”. Odwiedzamy również nowoczesny żłobek w Miłosławiu i odkrywamy garść tajemnic Fortu VII w Poznaniu. Jak zmienia się Wielkopolska z funduszami europejskimi? Zapraszamy do lektury e-magazynu „Nasz Region”.

Więcej informacji: wrpo.wielkopolskie.pl/e-biuletyn/2021/10/index.html

Artykuł sponsorowany

- Reklama -

Obserwuj Nas:

13,010FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe