- Reklama -
5.2 C
Szamotuły
poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Od poniedziałku ponad 3000 produktów z Biedronki tańszych o podatek VAT

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, sieć Biedronka obniżyła ceny ponad 3000 produktów spożywczych dostępnych w sieci już od poniedziałku, 31 stycznia, o wartość podatku VAT. Dzięki temu klienci zapłacą za swoje ulubione produkty mniej, gdyż stawka VAT na te produkty spadnie z 5 do 0%.

Zgodnie z obowiązującym prawem 1 lutego br. wchodzi w życie tymczasowa zerowa stawka VAT na wybrane kategorie produktów żywnościowych. Będzie obowiązywać do końca lipca 2022 i dotyczyć m.in. produktów spożywczych z kategorii takich jak: nabiał, jaja, mąki, czy owoców i warzyw. W sklepach sieci Biedronka wiele cen zmieni się na korzyść klientów już w przeddzień wejścia w życie obniżonej stawki podatku VAT.

Jesteśmy zdeterminowani, żeby klienci Biedronki korzystali z naszej obietnicy codziennie niskich cen, szczególnie teraz w dobie rosnącej presji inflacyjnej. A dzięki transparentnej polityce cenowej, widocznej w każdym sklepie, klienci będą mogli w łatwy sposób zobaczyć ile zaoszczędzą dzięki nowym cenom – mówi Maciej Łukowski – dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

- Reklama -

Biedronka przygotowała precyzyjny system informacji cenowej, który prezentuje nowe ceny produktów objętych zerową stawką VAT. Oto jak wyglądają one dla ponad 3000 produktów:

Nowe etykiety będą prezentować klientom ceny aktualnie obowiązujące, ale także według dawnej stawki VAT oraz samą kwotę zaoszczędzoną dzięki obniżce podatku VAT, tak aby każdy klient Biedronki mógł dokonać świadomego wyboru.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe