- Reklama -
-4.5 C
Szamotuły
niedziela, 5 lutego, 2023

Szamotuły. Przy deptaku im. doktora Ryszarda Surmy pojawiła się tablica. Do czego służy?

Przy deptaku wzdłuż Samy, który prowadzi od ul. Poznańskiej do Parku Zamkowego pojawiła się dzisiaj tablica z wizerunkiem doktora Surmy.

Jest to kolejna cześć projektu, który ma za zadanie upamiętnienie zasłużonego dla mieszkańców Szamotuł pediatry. Przypomnijmy, że w maju powstała specjalna strona poświęcona Ryszardowi Surmie: www.doktorsurma.szamotuly.pl, na której znajdziemy m.in. życiorys, zdjęcia, a także wspomnienia mieszkańców o doktorze.

8 lipca na deptaku im. doktora Ryszarda Surmy w Szamotułach zainstalowano tablicę z jego wizerunkiem oraz z kodem QR. Jeśli zeskanujmy kod smartfonem, zostaniemy przeniesieni właśnie na powyższa stronę ze wspomnieniem lekarza. Tablicę można przetestować też bez wychodzenia z domu – wystarczy zeskanować kod z tablicy na zdjęciu tytułowym.

- Reklama -

Nazwaliśmy jego imieniem deptak przy Samie, rozważaliśmy wybudowanie pomnika…, to bardzo ważne, ale czy takie formy przekazu docierają do najmłodszych mieszkańców Szamotuł? Czy zainteresują się historią i życiem tego niepozornego lekarza? Trudno to rozstrzygnąć, ale jesteśmy pewni, że pomysł stworzenia strony internetowej poświęconej Ryszardowi Surmie jest „strzałem w dziesiątkę”. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w jej stworzenie i życzymy wytrwałości w jej prowadzeniu. (…) Od dzisiaj dostęp do tych informacji będzie jeszcze łatwiejszy i szybszy. Wystarczy zeskanować kod QR! – informuje Urząd Miasta i Gminy Szamotuły.

  1. http i adres z www? który mamy rok? no i ten „goły” QR🤦‍♂️https://niebezpiecznik.pl/post/zlosliwa-nalepka-na-bankomacie/

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe