- Reklama -
14.4 C
Szamotuły
środa, 27 września, 2023

Pierwszy wypadek na obwodnicy Wronek

W piątkowe popołudnie doszło do pierwszego zdarzenia drogowego na otwartej w tym tygodniu obwodnicy Wronek.

Dzisiaj około godziny 17 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło na obwodnicy Wronek. Z policyjnych ustaleń wynikało, iż mieszkaniec gminy Wronki, który kierował fordem na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z mieszkańcem Skórzewa, który kierował volkswagenem golfem – informuje asp. Sandra Chuda z KPP w Szamotułach. Jeden z kierujących został przetransportowany do szpitala, ale nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowców – obaj byli trzeźwi. Za spowodowanie kolizji drogowej, kierujący fordem został ukarany mandatem karnym.

Piotr Sobkowski
Fot. Piotr Sobkowski
  1. Witam. Obwodnica Wronek jest Ok.Dwa skrzyżowania stwarzają niebezpieczeństwo wypadku. Skrzyżowanie na Strózkach jest ustąp pierwszeństwa i drugie skrzyżowanie na przedłużeniu ul Towarowej w kierunku Samołęża tak samo, myślę i wnioskuję o ustawienie znaku :STOP :który kierowcę mobilizuje do większej ostrożności. Już był wypadek na obwodnicy na Strózkach a może być wypadków więcej na tych skrzyżowaniach, Jeszcze raz wnioskuję o postawienie tam znaków STOP na tych dwóch skrzyżowaniach, to może uratować komuś ŻYCIE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe