Ratownicy w kombinezonach przy szamotulskim Rynku. To nie koronawirus!

10

Wczoraj ratownicy wynosili pacjenta z kamienicy przy szamotulskim Rynku – informuje nasz czytelnik.

W chwili obecnej możemy potwierdzić jedynie, że taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce. 20 marca po godzinie 14:00 zespół ratownictwa medycznego z poznańskiego szpitala, wyposażony w pełne ubranie ochronne, zabrał pacjenta z kamienicy przy szamotulskim Rynku.

-W tej akcji nie brał udziału zespół ratownictwa medycznego z szamotulskiego szpitala – informuje Michał Wasielewski z SP ZOZ. Prawdopodobnie pacjent zgłosił się bezpośrednio do służb sanitarnych.

Nie posiadamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia z poznańskiej placówki medycznej. Według nieoficjalnych informacji, pacjentka nie miała objawów koronawirusa. Interwencja miała związek z inną chorobą.

Jednocześnie uspokajamy – dla swojego bezpieczeństwa, ratownicy medyczni zakładają stroje ochronne również w przypadkach nie związanych z koronawirusem. Taki widok w naszym mieście może być więc coraz częstszy.

Zobacz więcej:

10 KOMENTARZE

  1. A to w tych budynka gdzie miszka szamotulska patologia? Piątek, piątunio i ktoś dołożył do pieca za dużo…

    • Jak słyszę takich ludzi, to ręce mi do samej podłogi opadają… Zajmij się człowieku swoim życiem, póki jeszcze je masz!!!

  2. Pan wyżej sam jest patologią, widać że lubi robisz szum koło siebie jak nie wie jaka jest sytuacja to niech się nie wypowiada ….

  3. ”Twoj wróg” ludzi z pasją… Już raz w Szamotułach byli mafiozi z boxu…

Comments are closed.