- Reklama -
22.7 C
Szamotuły
piątek, 12 lipca, 2024
Reklama

VI Samsung Szamotuły Półmaraton coraz bliżej

Już w najbliższą niedzielę, 16 października odbędzie się VI Samsung Szamotuły Półmaraton. W imprezie weźmie udział 1542 zawodników, a wśród nich 1237 półmaratończyków.

Na uczestników tegorocznej edycji czekają dwie najważniejsze nowości organizacyjne: nowe lokalizacja biura zawodów – Hala sportowa „Wacław” przy ul. Sportowej 6 oraz nowa, szybka trasa. Każdy z biegaczy w swoim pakiecie startowym znajdzie m.in. numer startowy, profesjonalną koszulkę techniczną, piwo od Browaru Fortuna, bon na posiłek po biegu oraz upominki od Sponsorów i Partnerów.

- Reklama -

Pływalnia Maraton w pakiecie startowym!

Dla wszystkich uczestników półmaratonu przygotowaliśmy niespodziankę! Wystarczy do godziny 16:00 odwiedzić pływalnie znajdującą się w kompleksie sportowym przy starcie i okazać swój numer startowy, aby bezpłatnie móc skorzystać z możliwości relaksacyjnego pływania po biegu! Informujemy, że na pływalni w jednym momencie może przebywać 116 osób.

Smartfony, lodówki, pralki!

Nie zabraknie też nagród rzeczowych, o które zadbała firma Samsung – Sponsor Tytularny Półmaratonu. Do finiszujących na mecie biegaczy na miejscach: 66, 222, 333 trafią nowoczesne lodówki, zawodnicy meldujący się na mecie na miejscach: 666, 888 oraz 1000 mogą liczyć na pralki. Nagrody rzeczowe nie ominą też uczestników biegu rodzinnego oraz marszu Nordic Walking. Suma wszystkich nagród wynosi ponad 40 000 zł! Każdy z uczestników na mecie otrzyma medal, wodę, posiłek regeneracyjny, ciepłe napoje, owoce oraz napój izotoniczny od Fundacji Recal. W miasteczku półmaratonu czekać będą atrakcje dla całych rodzin, występy lokalnych artystów oraz stoiska sponsorskie i mnóstwo innych ciekawostek, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Zmiany w organizacji ruchu!!

Drodzy zmotoryzowani mieszkańcy Szamotuł i okolic w godzinach 6:00-15:30 nastąpią utrudnienia w ruchu i wyjazdach z posesji na całej trasie VI Szamotuły Samsung Półmaraton. Szczegółowe mapy blokad oraz objazdów znajdziecie Państwo na stronie samsunghalfmarathon.com w zakładce „dla mieszkańców”.

Informacje dla startujących

Biuro zawodów znajduje się w hali Wacław przy ul. Sportowej w Szamotułach. Godziny pracy Biura sobota 15:00-20:00, Niedziela 6:00-10:00 .Przebieralnie i prysznice znajdziecie w hali Wacław oraz dolnych szatniach Pływalni Maraton. Ze względu na niewypełnienie limitu opłaconych zgłoszeń Organizator umożliwi zakup pakietu w przeddzień półmaratonu tj. 15.10.2016 w godzinach otwarcia Biura Zawodów .Zakupu pakietów w dniu 15.10.2016 będzie prowadzony do wyczerpania przygotowanych pakietów dodatkowych. Zakup pakietu w dniu półmaratonu tj. 16.10.2016 nie będzie możliwy ze względów organizacyjnych. Uczestników Marszu Nordic Walking oraz Biegu Rodzinnego prosimy o przybycie do wyznaczonych stref w okolicach startu na 20 minut przed zaplanowanym startem. Głównym sponsorem Imprezy jest firma Samsung, a patronat nad biegiem objęli: Starosta Szamotulski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły. W ramach imprez towarzyszących Półmaratonowi odbędzie się Bieg Rodzinny na dystansie 600 metrów oraz Marsz Nordic Walking na dystansie około 3 km

Start: 16.10.2016 godz. 11:00

Więcej informacji: http://www.samsunghalfmarathon.com/

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe