- Reklama -
16.4 C
Szamotuły
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Reklama

Już 16 października odbędzie się VI Szamotuły SAMSUNG Półmaraton

Już 16 października 2016 roku odbędzie się VI Szamotuły Samsung Półmaraton zaliczany do prestiżowego cyklu Grand Prix Wielkopolski.

- Reklama -

Na uczestników tegorocznej edycji czekają dwie najważniejsze nowości organizacyjne: nowe lokalizacja biura zawodów oraz nowa, szybka trasa, a każdy z biegaczy w swoim pakiecie startowym znajdzie m.in. numer startowy, profesjonalną koszulkę techniczną, bon na posiłek po biegu oraz upominki od Sponsorów i Partnerów.

Oficjalna koszulka półmaratonu
                                     Oficjalna koszulka półmaratonu

– Zachęcam gorąco do udziału w naszym Półmaratonie. Wierzę, że na mecie biegu padnie wiele rekordów rekordów życiowych, których z całego serca życzę uczestnikom tegorocznej edycji – mówi Rafał Krzykała Dyrektor Biegu.

Zapisy do VI Samsung Szamotuły Półmaraton potrwają do 30 września lub do osiągnięcia maksymalnego limitu zgłoszeń tj. 2000 biegaczy. Opłata startowa wynosi 70 zł. Obecnie na liście startowej jest 754 zawodników.

Głównym sponsorem Imprezy jest firma Samsung, a patronat nad biegiem objęli: Starosta Szamotulski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły. W ramach imprez towarzyszących Półmaratonowi odbędzie się Bieg Rodzinny na dystansie 700 metrów oraz Marsz Nordic Walking.

Trasa tegorocznego VI Szamotuły Samsung Półmaratonu
                                                     Trasa tegorocznego VI Szamotuły Samsung Półmaratonu

Zapisy: www.zapisy.sts-timing.pl/24

Więcej informacji: www.samsunghalfmarathon.com

Informacja prasowa

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe