- Reklama -
4.9 C
Szamotuły
sobota, 24 lutego, 2024

Szamotuły Samsung Półmaraton jednak się odbędzie

Wokół organizacji tegorocznej edycji szamotulskiego półmaratonu powstało małe zamieszanie. Wygląda jednak na to, że problemy zostały zażegnane, a główny sponsor nadal będzie finansował wydarzenie.

Niecały tydzień temu Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe poinformowało, że tegoroczny Szamotuły Samsung Półmaraton nie odbędzie się z powodu utraty sponsora. Wygląda na to, że komunikat był wydany przedwcześnie, ponieważ dzisiaj poinformowano, że półmaraton jednak będzie i to z tym samym sponsorem tytularnym.

Po wydanym komunikacie o rezygnacji z organizacji wydarzenia, pojawiły się głosy niezadowolenia, zwłaszcza wśród biegaczy. Zwracali oni uwagę, że Stowarzyszenie poddało się zbyt szybko, a organizacja imprezy byłaby jeszcze możliwa, nawet z innym sponsorem. Okazuje się, że mieli oni sporo racji. Po dzisiejszym spotkaniu w Starostwie Powiatowym, w którym uczestniczyli m.in. prezes Centrum Sportu Rafał Krzykała, dyrektor biegu Bartosz Węglewski, starosta Beata Hanyżak oraz przedstawiciele Samsunga, poinformowano, że impreza się odbędzie, jednak w nieco innej formie.

- Reklama -

Miło nam poinformować, że Szamotuły SAMSUNG Półmaraton odbędzie się! Na dzisiejszym spotkaniu z Panią Beatą Hanyżak oraz Przedstawicielami firmy SAMSUNG przedstawiliśmy nową koncepcję wydarzenia jakiego w naszymi mieście jeszcze nie było! Szamotuły SAMSUNG Festiwal sportowo-edukacyjny, to impreza, która połączy w sobie w dniu 8 czerwca biegi Smyki Na Piątkę oraz Szamotulską Nocną Piątkę, a także Szamotuły Samsung Półmaraton w dniu 9 czerwca! Przygotujemy dla Was również wydarzenia kreatywno-edukacyjne dla całych rodzin, a także w tym roku zaprosimy Was na 52. Mistrzostwa Polski w Ringo!
Drodzy miłośnicy sportu! Dziękujemy Wam za tak ogromną deklarowaną pomoc dla biegu. Niezwłocznie od dziś bierzmy się za intensywne prace organizacyjne oraz zapraszamy wszystkich deklarujących wsparcie do kontaktu z nami
– poinformowało dziś Szamotulskie Stowarzyszenie Sportowe.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe