- Reklama -
23.1 C
Szamotuły
czwartek, 5 sierpnia, 2021

Szamotuły. Uliczny Festiwal Osobliwości dopiero w 2022 roku

Polecamy

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku w Szamotułach nie odbędą się żadne imprezy masowe. Wcześniej informowaliśmy, że w tegorocznym budżecie nie zaplanowano środków na imprezy takie jak Dni Szamotuł, Mikołajki i dożynki. Środki na „UFO” miały zostać jedynie ograniczone.

Niestety dyrektor festiwalu Piotr Michalak poinformował, że decyzją szamotulskich samorządowców, ze względu na COVID, w 2021 roku w Szamotułach nie odbędą się imprezy masowe. -Pozostaje nam wyznaczyć odległą datę najbliższej edycji UFO na 5 czerwca 2022. Wierzymy, że wszystkie pozytywne doświadczenia publiczności i artystów, związane z festiwalem, pozwolą Wam czuć to wydarzenie w sercu. Liczymy na to, że wszyscy w zdrowiu spotkamy się na UFO w przyszłym roku – informuje Piotr Michalak.

Nie oznacza to jednak, że w tym roku w mieście nie zobaczymy żywych rzeźb. -Aby nie był to zupełnie martwy rok dla festiwalu i aby wesprzeć choć niektórych artystów, planujemy pewne działania wokół UFO. Zaprosimy kilku artystów, aby w wybrane weekendy zaprezentowali w mieście swoje żywe rzeźby, zorganizujemy wystawę zdjęć z minionych edycji festiwalu oraz warsztaty dla młodzieży z tworzenia kostiumów oraz pantomimy – zapowiada Piotr Michalak.

- Reklama -

Przed nami więc kolejny rok bez większych imprez kulturalnych i rozrywkowych w Szamotułach.

AutorŁM

Comments are closed.

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -