- Reklama -
-4.5 C
Szamotuły
niedziela, 5 lutego, 2023

Prace w szpitalu idą pełną parą!

Priorytetem działań inwestycyjnych Powiatu Szamotulskiego w tym roku jest dostosowanie szpitala w Szamotułach do wymogów Ministerstwa Zdrowia. Prace trwają już od kilku miesięcy i przebiegają dwutorowo – na terenie lecznicy powstaje nowy budynek poradni, remontowane są też oddziały szpitalne.

Starosta Józef Kwaśniewicz odwiedził niedawno szpital, by przyjrzeć się postępowi prac. Wraz z Dyrektorem SP ZOZ-u Remigiuszem Pawelczakiem oraz pracownikami szpitala zajrzał na OIOM, gdzie kończa się roboty rozbiórkowe. Prace idą zgodnie z harmonogramem, w związku z czym zmodernizowany oddział powinien być gotowy na początku lipca.

W szybkim tempie postępują też prace w nowym budynku poradni. Gotowa jest już część elewacji zewnętrznej, wykonano potrzebne instalacje, a niedługo montowana będzie winda. Równocześnie firma SKANSKA realizująca inwestycję, pracuje nad podziemnym korytarzem, który połączy nowy budynek z obecnym gmachem szpitala.

- Reklama -

Ponadto, zakończyła się rozbiórka dawnego baraku mieszkalnego znajdującego się na terenie SP ZOZ-u. W przyszłości teren ten zaadaptowany zostanie na parking.

[Best_Wordpress_Gallery id=”91″ gal_title=”Prace w Szpitalu”]

Starostwo Powiatowe

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe