- Reklama -
1.9 C
Szamotuły
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Ponownie rusza program stypendialny SP ZOZ w Szamotułach

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na personel pielęgniarski w zeszłym roku w szamotulskim szpitalu stworzony został program stypendialny, dzięki któremu osoby chcące zdobyć wyższe wykształcenie z kierunków pielęgniarskich lub położniczych mogły zrobić to całkowicie za darmo. W tym roku placówka wznawia program!

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które ukończyły maturę, do przystąpienia do programu. Sfinansujemy pełny 3-letni cykl studiów licencjackich, a w zamian oferujemy stałą i bezpieczną pracę w naszym szpitalu z atrakcyjnym wynagrodzeniem i możliwościami awansu. Oczywiście w zamian za opłacenie edukacji wymagane jest czasowe związanie się z zakładem pracy umową – mówi Remigiusz Pawelczak, Dyrektor SP ZOZ w Szamotułach.

Oferta jest kierowana do kobiet i mężczyzn z ukończoną maturą, aktualnie kształcących się studentek i studentów kierunków pielęgniarskich, opiekunek i opiekunów medycznych.

- Reklama -

Chęć przystąpienia do programu należy zadeklarować mailowo ([email protected]) lub telefonicznie pod numerem 61 29 27 115 lub 61 29 27 101.

ŹródłoSP ZOZ

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe