- Reklama -
0.3 C
Szamotuły
niedziela, 5 lutego, 2023

Polskie Nagrania – Znajomy znajomego. Nowy singiel zespołu z Szamotuł

Szamotulski zespół Polskie Nagrania opublikował wczoraj singiel Znajomy znajomego.

Warto zapoznać się nagraniem, zwłaszcza, że artyści pochodzą z Szamotuł. A za realizację, która stoi na wysokim poziomie odpowiada szamotulskie studio MetruM.

Oddajemy dziś na Wasze ręce, oczy i uszy powyższy pean na cześć przyjaźni, sąsiedztwa, mikrospołeczności, wspólnot, kręgów kulturowych, miłości, lokalności i hedonizmu z nadzieją że ów utwór umości się w cieplutkich zakątkach Waszych serduszek. Zabierzcie tę pieśń ze sobą w ulubione miejsca, podzielcie się nią z ulubionymi ludźmi i bawcie się dobrze. Jednocześnie wyczekujcie naszych kolejnych przygód z materią audioliteracką, bo jest to singiel zapowiadający powstanie albumu długogrającego – czytamy na stronie szamotulskiego zespołu Polskie Nagrania.

Zespół Polskie Nagrania

- Reklama -

Panowie trzej z miasta powiatowego Szamotuł. Tworzą w piwnicy wbrew utyskiwaniom sąsiadów. Samplują ze starych polskich nagrań, zgarniętych z pchlich targów i ze strychów roczników urodzonych w czasach, gdy w sklepach był tylko ocet i musztarda.

Bity, mieszają z warstwą instrumentalną i wokalną, nadając polskim szlagierom nowe tchnienie. Trochę klną, bo nie lubią owijać w bawełnę, ale nie z braku wychowania. Panowie tworzą muzykę, która wpada w ucho, wywołuje skurcze w prawej i lewej łydce, co służy skocznym podrygom. Muzykę, która im się podoba. Robią coś, co na pewno warto sprawdzić. Już utytułowani! Na Maratonie Piosenki Osobistej zdobyli wyróżnienie i drugą nagrodę. Płyta niebawem. (Opis pochodzi ze fanpage zespołu Polskie Nagrania)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe