- Reklama -
9.3 C
Szamotuły
czwartek, 22 lutego, 2024

Gm. Szamotuły. Ponownie przełożono termin otwarcia drogi Gałowo – Jastrowo

Od kilku tygodni trwa remont drogi powiatowej na odcinku od ronda w Gałowie do ronda w Jastrowie. Niestety, po raz kolejny przełożono termin otwarcia drogi dla pojazdów.

Droga Gałowo – Jastrowo została zamknięta pod koniec sierpnia, a początkowy termin jej otwarcia ustalono na dzień 16 września. Następnie poinformowano, że zamknięcie drogi potrwa do końca września. Niestety, wczoraj po raz kolejny termin ten przesunięto. –Z przykrością informujemy, iż w związku z planowanymi pracami nawierzchniowymi wykonawca robót przedłuża czas zamknięcia drogi powiatowej 1855P na odcinku od ronda w Jastrowie do ronda w Gałowie do 22 października 2022 r – informuje Starostwo Powiatowe.

Objazd do Jastrowa i Gałowa odbywa się zgodnie z zatwierdzonym wcześniej projektem czasowej organizacji ruchu, przez Gałowo i Szamotuły.

- Reklama -

Aktualizacja (29.09):

Poniżej informacja Starostwa Powiatowego odnośnie powyższego artykułu:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1855P Śmiłowo – Gałowo odcinek 3B – od km 2+278,69 do km 3+740,00” jest realizowane zgodnie z zawartą umową nr 11/2022 z dnia 27 maja 2022 roku oraz harmonogramem robót. Termin realizacji zadania upływa 31 października 2022 r. Na przedmiotowym odcinku prowadzone są równolegle prace związane z wykonaniem poboczy oraz układana jest warstwa ścieralna asfaltu. Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników ruchu oraz bezpieczeństwo na placu budowy Wykonawca zadania, tj. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S.A. w Szamotułach, wystąpił do Zamawiającego o możliwość dalszego prowadzenia prac zgodnie z umową przy całkowitym zamknięciu drogi oraz zgodnie z posiadaną zatwierdzoną dokumentacją czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe