- Reklama -
5.2 C
Szamotuły
poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Poseł wręczył laptopy dzieciom z gminy Ostroróg [ZDJĘCIA]

Pierwsze 40 laptopów trafiło już do dzieci z gminy Ostroróg. Urządzenia zostały zakupione w ramach rządowego projektu wsparcia rodzin z dziećmi z terenów popegeerowskich.

Komputery, które zostały zakupione przez gminę, otrzymają uczniowie szkół podstawowych oraz średnich, których krewni w linii prostej pracowali w PGR-ach. Łączny koszt zakupu 160 laptopów to ponad 460 000 tysięcy złotych. Projekt sfinansowano w ramach reakcji Unii Europejskiej na pandemię COVID-19 z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wszystkie urządzenia dotarły już do gminy Ostroróg. Z tej okazji Ostroróg odwiedził poseł na sejm RP Marcin Porzucek. Poseł wręczył laptopy pierwszym 40 dzieciom. Życzył im dużo radości i zadowolenia. Pan Poseł był przekonany, że otrzymany sprzęt pomoże naszym dzieciom zdobywać jeszcze skuteczniej wiedzę oraz rozwinie ich umiejętności – informuje Urząd Miasta i Gminy Ostroróg.

- Reklama -

Pozostałe laptopy będą sukcesywnie wręczane dzieciom – każdy rodzic zostanie poinformowany telefonicznie przez urząd o terminie odbioru.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe