- Reklama -
-4.6 C
Szamotuły
poniedziałek, 6 lutego, 2023

32-latek usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną oraz posiadania narkotyków

Zarzuty znęcania się nad żoną oraz posiadania około 280 gramów marihuany oraz około 300 gramów amfetaminy usłyszał mieszkaniec jednej z miejscowości z terenu powiatu szamotulskiego. Mężczyzna dostał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Policjanci zatrzymali też kobietę podejrzaną o sprzedaż narkotyków. Postępowanie w sprawie jest w toku.

W dniu 4 kwietnia br. policjanci z Wydziału Kryminalnego z Szamotuł oraz z Posterunku Policji w Obrzycku zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu szamotulskiego. Działania policjantów miały miejsce w związku z podejrzeniem, iż mężczyzna może znęcać się nad żoną. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania, w garażu policjanci znaleźli nielegalne substancje.

Funkcjonariusze zabezpieczyli około 280 gramów marihuany oraz około 300 gramów amfetaminy. Część środków była podzielona na porcje w woreczkach strunowych. Mężczyzna miał też wagi elektroniczne, których mógł używać do ważenia narkotyków.

33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Po zebraniu materiałów dowodowych w sprawie usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną oraz posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec mężczyzny wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną oraz zakazu opuszczania kraju.

W trakcie pracy nad sprawą policjanci ustalili też podejrzaną o sprzedaż 33-latkowi narkotyków. Jest to 28-letnia mieszkanka Poznania. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty sprzedaży zabronionych substancji.

Postępowanie w tych sprawach jest w toku. Prowadzą je policjanci z Posterunku Policji w Obrzycku. O wymiarze kary wobec mężczyzny oraz kobiety zadecyduje sąd.

fot. KPP Szamotuły
fot. KPP Szamotuły
  1. Na psy to wszystko schodzi. Do więzienia niech gnije tam i czeka za sprawą. Do dupy z tą prokuraturą i policją.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe