- Reklama -
2.8 C
Szamotuły
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Zmiany na parkingu przy bazylice

Od kilku dni na parkingu przy szamotulskiej kolegiacie możemy zaobserwować spore zmiany.

Wzdłuż drogi prowadzącej z kościoła na cmentarz, wydzielono specjalne miejsca parkingowe, które mają być przeznaczone wyłącznie dla osób przyjeżdżających na nabożeństwa i uroczystości kościelne. Na razie nie wiemy jednak czy zmiana ma obwiązywać we wszystkie dni tygodnia oraz jak będzie egzekwowane ewentualne niestosowanie się kierowców do nowych zasad parkowania. Wszystko ma się wyjaśnić po umieszczeniu na parkingu tablicy informacyjnej. Na placu pojawiły się również, pomalowane specjalną farbą, miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Zgodnie z ustaleniami wspólnie z Burmistrzem oraz Radą Gminy i Miasta kolorem żółtym zostały naznaczone miejsca dla osób uczestniczących w nabożeństwach religijnych w Bazylice oraz odwiedzających cmentarz parafialny. – przekazał nam Ks. Mariusz Marciniak.

  1. przecież tego i tak nikt nie będzie przestrzegał nikt nikomu nie udowodni że nie był w kościele u mnie pod blokiem jest zakaz wjazdu tylko dla mieszkańców i znak że jest możliwość odholowania takiego delikwenta nikt tego nie respektuje a policja ma to gdzieś

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe