- Reklama -
17.6 C
Szamotuły
środa, 24 lipca, 2024
Reklama

Wpadł z narkotykami

Policjanci szamotulskiej patrolówki zatrzymali 23-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. W trakcie przeszukania jego mieszkania dochodzeniowcy znaleźli kolejne porcje substancji zabronionych. Szamotulaninowi grozi więzienie.

W nocy z wtorku na środę (14/15 listopada), około godziny 0.15,  patrolowcy kontrolowali teren przy ul. Obornickiej w Szamotułach. Zauważyli tam mężczyznę, który chodził przy zaparkowanych samochodach i zachowywał się podejrzanie. Policjanci wylegitymowali go.

- Reklama -

W trakcie rozpytywania o dane osobowe, 23-letni szamotulanin zachowywał się nerwowo. Unikał kontaktu wzrokowego z policjantami, nerwowo rozglądał się dookoła. Takie zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych, którzy skontrolowali 23-latka.

Okazało się, iż mężczyzna miał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku. Sam legitymowany przyznał, iż jest to amfetamina.

Funkcjonariusze zatrzymali 23-latka,  w dalszej kolejności „trafił w ręce” szamotulskich kryminalnych, którzy przeszukali jego miejsce zamieszkania. Okazało się, iż w mieszkaniu dochodzeniowcy znaleźli jeszcze 4 woreczki strunowe z zawartością marihuany i dwa z zawartością amfetaminy.

23-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych. Grozi mu kara pozbawienia wolności.

KPP w Szamotułach

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe