- Reklama -
5 C
Szamotuły
sobota, 24 lutego, 2024

Uczniowie „Rolnika” nagrodzeni za doping na Szamotuły Samsung Półmaratonie

9 października odbyła się jedna z największych imprez biegowych w naszym powiecie – Szamotuły Samsung Półmaraton. O doskonały doping podczas tego wydarzenia zadbali między innymi uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach.

Grupa kibiców z „Rolnika”, na czele której stanęła pani Julita Knutowicz, dzielnie dopingowała zawodników. W tygodniu poprzedzającym imprezę sportową uczniowie klasy 2K pod nadzorem pani Ewy Krysztofiak przygotowali własnoręcznie „Drogowskazy do Wygranej„ mające na celu zmotywowanie uczestników na trasie biegu. Zaopatrzeni w te nietypowe znaki drogowe, plakaty, uśmiech oraz moc energii reprezentanci klas wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego kibicowali, wspierali i dopingowali biegaczy na trasie – informuje szkoła.

Wczoraj Zespół Szkół nr 2 w Szamotułach ogłosił, iż spośród wszystkich szkół z powiatu szamotulskiego, to właśnie doping „Rolnika” zdobył wyróżnienie.

- Reklama -

Pragniemy podkreślić, że jako organizatorzy postanowiliśmy uhonorować również pozostałe cztery szkoły z Szamotuł oraz Wronek wspierające organizacyjnie nasz półmaraton czekami w wysokości 1000 PLN. Nagroda przeznaczona jest na zakup sprzętu sportowego! Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie Wszystkim wolontariuszkom, wolontariuszom oraz ich opiekunkom i opiekunom – informują organizatorzy Szamotuły Samsung Półmaratonu.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe