- Reklama -
-1.5 C
Szamotuły
środa, 8 lutego, 2023

Pogorzelcy z Wronek potrzebują wsparcia

W niedzielę, 6 listopada doszło do pożaru budynku mieszkalnego we Wronkach. Obecnie trwa zbiórka na remont uszkodzonego domu.

Pożar wybuchł około godziny 14:30. Przybyli na miejsce strażacy zastali pożar poddasza budynku mieszkalnego. Ogień udało się szybko opanować, niestety straty są duże i mieszkanie wymaga generalnego remontu.

W niedziele 6 listopada 2022 roku w miejscu, który jest domem dla mnie i mojej córki doszło do pożaru.

- Reklama -

Do pożaru, który niestety w dużym stopniu zniszczył budynek. Chociaż sytuacja jest bardzo trudna, to pocieszamy się faktem, że wszystkim udało się uchronić, to co najważniejsze, czyli życie i zdrowie. Lecz, aby móc prowadzić w tym miejscu godny byt konieczny będzie kapitalny remont. Dom był ogrzewany przez kominek, który uległ całkowitemu zniszczeniu podobnie jak instalacja elektryczna. W budynku nie ma ogrzewania, ani prądu. Co spędza nam sen z powiek ze względu na nadchodzącą zimę. 

Niestety naprawa wszystkich szkód spowodowanych przez pożar będzie wiązała się z wysokimi kosztami, dlatego zdecydowałam się utworzyć zbiórkę z wiarą, że znajdą się osoby, które zechcą wesprzeć ten cel jakim będzie zmierzenie się z powrotem do życia sprzed tego nieszczęsnego zdarzenia, w którym ogień spowodował tak ogromne dla nas straty. Każda pomoc będzie dla nas bezcenna i już teraz z całego serca za nią dziękujemy – apeluje pani Lucyna.

Pogorzelców można wesprzeć na internetowej zbiórce: LINK

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe