-13.4 C
Szamotuły
niedziela, 17 stycznia, 2021

Terenowe oddziały ARiMR i KOWR odkupią od producentów i sprzedawców kwiaty i rośliny

Polecamy

W piątek rząd nagle zmienił swoje wcześniejsze deklaracje i poinformował o zamknięciu cmentarzy w dniach 31.10, 1.11, 2.11. Postawiło to sprzedawców, którzy mogą liczyć w tym okresie na największe zyski w bardzo trudnej sytuacji.

Dzisiaj premier poinformował, że sprzedawcy i producenci mogą liczyć na rządowe wsparcie. -Zgodnie z moją wczorajszą deklaracją o pomocy dla tych handlowców, którzy ucierpią w związku z zamknięciem cmentarzy, podjąłem nastepujące decyzje: Terenowe oddziały ARiMR i KOWR odkupią od producentów i sprzedawców kwiaty i rośliny, które byłby sprzedawane w tych dniach przed cmentarzami. Z funduszu Covid zrefundujemy też koszty samorządów, które prowadzą podobną akcję. Proszę raz jeszcze o zrozumienie dla tej trudnej decyzji, którą musieliśmy podjąć ze względu na pandemię – poinformował dzisiaj Mateusz Morawiecki.

- Reklama -

Szczegóły wsparcia nie są jeszcze znane.

Obserwuj Nas:

10,657FaniLubię
651ObserwującyObserwuj
254SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Planowane wyłączenia energii elektrycznej

Prezentujemy wykaz planowanych wyłączeń prądu w powiecie szamotulskim. Obszar Szamotuły 19 stycznia 2021 r. w godz. 08:00 - 16:00gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Mikołaja Kopernika 3. Obszar...