- Reklama -
26.4 C
Szamotuły
wtorek, 3 października, 2023

Szamotuły. Świadczenia proktologiczne w szpitalnej poradni

Szpital Powiatowy w Szamotułach wprowadził nowy rodzaj świadczeń dla Pacjentów. W placówce można już korzystać z opieki proktologicznej, w ramach której leczone są choroby jelita grubego.

Proktolog zajmuje się dolegliwościami związanymi z końcową częścią układu pokarmowego. Do najczęstszych chorób w tym obszarze należą hemoroidy, rak odbytu oraz infekcje i zmiany zapalne tej okolicy. Lekarz rozpoczyna wizytę od wywiadu z pacjentem na temat odżywiania, aktywności fizycznej oraz posiadanych dolegliwości. Następnie przeprowadzane jest badanie diagnostyczne.

- Reklama -

Świadczenia proktologiczne w SPZOZ w Szamotułach udzielane są w ramach Poradni chirurgii ogólnej. Specjalistą z zakresu proktologii jest chirurg proktolog Jacek Lis.

Skierowanie na badanie proktologiczne powinno zostać wystawione do Poradni chirurgii ogólnej. Rejestracja odbywa się pod numerem tel. 789 407 100.

– Obecnie w naszej placówce działa 17 poradni specjalistycznych. Poszerzamy wachlarz oferowanych usług medycznych, by otaczać Pacjentów specjalistyczną opieką – podkreśla Remigiusz Pawelczak, dyrektor SPZOZ w Szamotułach.

ŹródłoSP ZOZ

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe