- Reklama -
16.3 C
Szamotuły
środa, 24 lipca, 2024
Reklama

Szamotuły. Salon CCC zostanie zamknięty?

Nie mamy dobrych informacji dla pracowników i klientów największego salonu z obuwiem w Szamotułach. Sklep sieci CCC mieszący się w galerii INBAG prawdopodobnie zostanie wkrótce zamknięty. Nie przetrwał pandemii koronawirusa.

CCC podjęło decyzję o zamknięciu sklepu w Szamotułach, obecnie w salonie odbywa się wyprzedaż likwidacyjna.

Obecnie jesteśmy w trakcie wyprzedaży likwidacyjnej. Podobnie jak inne sieci handlowe z naszej branży, musieliśmy niestety podjąć decyzję o zamknięciu lokali, które nie uzyskają odpowiednich parametrów ekonomicznych i które po prostu nie zarobią na swój czynsz i koszty funkcjonowania. Pracowników i klientów będziemy starać się przenosić lub zachęcać do innych naszych lokalizacji lub do zakupów online – poinformowała portal eszamotuly.pl rzecznik prasowy CCC, Daria Sulgostowska.

- Reklama -

Obecne trwają jeszcze rozmowy z INBAG-iem, któremu zależy na utrzymaniu jednego z największych najemców w obiekcie. Możemy jednak dodać, że zasiedliśmy do rozmów z właścicielem obiektu, któremu zależy na utrzymaniu sklepu CCC i zachęca nas do zmiany decyzji. Jak dotąd te rozmowy nie zakończyły się porozumieniem, ale jeśli sytuacja ulegnie zmianie na pewno poinformujemy o tym w pierwszej kolejności naszych klientów – dodała Daria Sulgostowska.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe