- Reklama -
-4.6 C
Szamotuły
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Szamotuły. Policjanci mają nowy radiowóz

Szamotulscy policjanci zyskali nowy radiowóz. Samochód marki Toyota Corolla o napędzie hybrydowym trafił w ręce dzielnicowych i będzie wspomagał funkcjonariuszy w codziennej służbie. Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach podziękował przedstawicielom Starostwa Powiatowego w Szamotułach, które wsparło zakup.

Nowa toyota corolla o napędzie hybrydowym została zakupiona ze środków Komendy Głównej Policji oraz Starostwa Powiatowego w Szamotułach. Radiowóz będą wykorzystywać w codziennej służbie dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Model jest tym samym, jaki wprowadzany jest obecnie w wielu komendach na terenie całego kraju.

Samochód trafił do Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach w styczniu br. Dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach insp. Sławomir Dziupiński oficjalnie podziękował za wsparcie finansowe w zakupie radiowozu.

- Reklama -

W spotkaniu i prezentacji pojazdu uczestniczyli Starosta Powiatu Szamotulskiego, Wicestarosta Powiatu Szamotulskiego, Przewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego oraz Członkowie Zarządu Powiatu Szamotulskiego.

Wsparcie ze strony samorządu jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale także dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe