- Reklama -
3 C
Szamotuły
sobota, 26 listopada, 2022

Wronki. 7 zastępów gasiło pożar budynku gospodarczego

W poniedziałek, 14 lutego o godz. 4.07 służby zostały powiadomione o pożarze pustostanu przy ulicy Garncarskiej we Wronkach.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia ratownicy zastali pożar budynku gospodarczego, w pobliżu znajdował się zagrożony pożarem budynek mieszkalny, budynek gospodarczy i garaż.

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań, podaniu jednego prądu gaśniczego w natarciu na palący się budynek, podaniu jednego prądu gaśniczego w obronie na pobliskie budynki, wyniesieniu z budynku butli propan butan i zbiornika z paliwem, podaniu prądu gaśniczego w celu chłodzenia butli i zbiornika, przewietrzeniu i oddymieniu budynku, wyniesieniu nadpalonych elementów i ich dogaszeniu, sprawdzeniu pomieszczeń kamerą termowizyjną w celu wykluczenia innych zarzewi ognia – informuje PSP Szamotuły.

- Reklama -

W działaniach brało udział siedem zastępów straży pożarnej (trzy zastępy JRG Szamotuły, dwa zastępy OSP Wronki, OSP Kłodzisko, OSP Amica) oraz policja i pogotowie energetyczne.

Obserwuj Nas:

15,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe