- Reklama -
5.2 C
Szamotuły
poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Szamotuły. Nauczyciele szkolili się z obsługi gogli VR

W Szkole Podstawowej nr 3 w Szamotułach wkrótce prowadzone będą zajęcia z wykorzystaniem gogli wirtualnej rzeczywistości.

Placówka została wyposażona w nowoczesny sprzęt w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Google VR mają uatrakcyjnić zajęcia szkolne i pozwolić uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Aby zajęcia z profesjonalnym sprzętem były prowadzone w sposób profesjonalny, nauczyciele wzięli udział w szkoleniach. Były to warsztaty związane z obsługą drukarek 3D oraz kurs obsługi Googli Wirtualnej Rzeczywistości (VR). System Gogli VR został zaprojektowany tak, aby w pełni zaangażować uczniów w kreatywne i ekscytujące nauczanie. Wizualizacje miejsc w trybie 360°, trójwymiarowe obiekty i złożone struktury na wyciągnięcie ręki to wszystko ma przenosić lekcje w zupełnie inny wymiar – informuje szkoła.

- Reklama -

Dzięki szkoleniom nauczyciele podnieśli swoje umiejętności w zakresie obsługi nowoczesnego sprzętu i udostępniania go uczniom podczas zajęć.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe