- Reklama -
5.2 C
Szamotuły
poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Szamotulski „Rolnik” drugi w województwie

W auli Centrum Pozarządowych Organizacji Sportowych w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie XXIV Edycji Współzawodnictwa Sportowego i Turystycznego Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Na uroczystość zaproszenie otrzymał dyrektor szkoły, pan Arkadiusz Majer, który wraz z panem Bartoszem Świstem (nauczycielem wychowania fizycznego) oraz Marią Michalską (uczennicą Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach) odebrali puchar za zajęcie II miejsca w XXIV Współzawodnictwie Sportowym Młodzieży LZS Szkół Ponadpodstawowych – edycja 2022.

- Reklama -

Jest to kolejny sukces szkoły w tym współzawodnictwie. Na wynik składały się punkty zdobyte w Mistrzostwach Wielkopolski LZS w piłce siatkowej, w piłce ręcznej, w piłce koszykowej, w tenisie stołowym, w szachach, w biegach przełajowych oraz w lekkiej atletyce. Szamotulski „Rolnik” w każdych zawodach plasowała się wysoko w danej klasyfikacji, co dało nam miejsce na podium w tej rywalizacji.

Jest to ogromny sukces szkoły, a w szczególności startujących uczniów; nauczycieli wychowania fizycznego, którzy przygotowali młodzież do zawodów oraz Dyrekcji Szkoły, dzięki której szkoła mogła w tym współzawodnictwie uczestniczyć.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe