- Reklama -
23 C
Szamotuły
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Reklama

Poszukiwany 43-latek wpadł podczas kontroli drogowej

43-letni mieszkaniec gminy Pniewy najbliższy rok spędzi w więzieniu. Mężczyzna był poszukiwany, gdyż nie stawił się do Zakładu Karnego w celu odbycia kary. Wpadł podczas policyjnej kontroli drogowej.

W minionym tygodniu (25 maja) w Podrzewiu, policjanci szamotulskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Volvo.

43-letni mieszkaniec gminy Pniewy, który kierował pojazdem przekroczył dozwoloną prędkość. Ponadto, w trakcie kontroli policjanci zauważyli, iż samochód, którym jechał, nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Za wykroczenie, 43-latek został ukarany mandatem karnym, a dodatkowo policjanci o sprawie braku OC poinformowali Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, przez co mężczyźnie grozi kara finansowa.

- Reklama -

Co więcej, w trakcie sprawdzenia kierującego w policyjnym systemie okazało się, iż jest poszukiwany za kradzież. Mężczyzna miał do odbycia karę roku więzienia, jednak nie stawił się w wyznaczonym terminie do Zakładu Karnego, przez co wszczęto za nim poszukiwania. Prosto z kontroli drogowej trafił więc do Aresztu Śledczego w Szamotułach. Teraz odbędzie karę wymierzoną przez sąd.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe