- Reklama -
1.5 C
Szamotuły
wtorek, 28 marca, 2023

Policjanci na „Baby Targu”

W minioną sobotę policjanci z Szamotuł prowadzili działania profilaktyczne w trakcie „Baby targu”, który organizowany był przez fundację Varietae oraz Tajną Grupę Kobiet. W akcji brał udział Sierżant Pyrek.

Tematem przewodnim VI edycji Baby Targu, który odbył się w sobotę na hali „Nałęcz” było bezpieczeństwo w życiu codziennym. W imprezie uczestniczyły również policjantki z KPP w Szamotułach, które przygotowały stanowisko profilaktyczne dla dzieci i dorosłych.

KPP w SzamotułachDorośli mogli skorzystać z poradników dla rodziców dotyczących tematyki narkotyków i dopalaczy, seniorzy mogli otrzymać poradniki dotyczące bezpieczeństwa osób starszych. Dzieci, w nagrodę za obrazki dotyczące bezpieczeństwa otrzymywały upominki mające na celu poprawę ich bezpieczeństwa : odblaski, kamizelki odblaskowe, elementarze dotyczące bezpieczeństwa na drodze lub elementarze sierżanta Pyrka.

- Reklama -

W działaniach brał również udział Sierżant Pyrek, z maskotką wielkopolskiej policji można było porozmawiać o bezpieczeństwie na drodze oraz zasadach wzywania pomocy. Mali uczestnicy pogadanki z Pyrkiem otrzymali kamizelki odblaskowa, a na koniec mogli obejrzeć policyjny radiowóz z bliska.

[Best_Wordpress_Gallery id=”72″ gal_title=”Policjanci na Baby Targu”]

 

Red.//KPP w Szamotułach

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe