- Reklama -
-2.5 C
Szamotuły
sobota, 3 grudnia, 2022

Planowane na najbliższy tydzień wyłączenia energii elektrycznej

Prezentujemy wykaz planowanych wyłączeń prądu w powiecie szamotulskim.

Obszar Obrzycko

21 września 2020 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Obrzycko miejscowość Stobnicko od 3 do 7, 9d, działka nr 21/2.

- Reklama -

25 września 2020 r. w godz. 08:00 – 09:00
gm. Obrzycko miejscowości: Ordzin od 1 do 25, 35, 35a, 36, 37, działki nr 48/1, 104/3, 117, Stacja Uzdatniania Wody, Szkoła, PKP; Koźmin 58.

Obszar Ostroróg

21 września 2020 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Ostroróg miejscowości Wielonek 43, 45, 46, 47, działka nr 432/1, Dobrojewo 1 i 2, Klemensowo 1. miejscowość Zapust 3.

21 września 2020 r. w godz. 08:00 – 09:30
gm. Ostroróg miejscowości Ostroróg ul. Rolna 1, działki nr 1/2, 1/4. ul. Wroniecka od 1 do 19, 21, 26, 28, 30. ul. Ogrodowa 2, 3, 6; Dobrojewo ul. Wroniecka 17, 20, 22, 24, 35, działki nr od 268/5 do 268/20. ul. Kościelna. ul. Kapłańska. ul. Podgórna. ul. Krótka. ul. Rynek. ul. Zamkowa. ul. Jana Ostroroga. ul. Wodna do nr 19. ul. Polna. ul. Żniwna. ul. Szamotulska 1, 3, 5, 6, 9, 10, 12, 15.

21 września 2020 r. w godz. 08:00 – 12:30
gm. Ostroróg miejscowości Wielonek od 27 do 42, działki nr od 5/2 do 5/12, 5/14, 5/16, 5/17, od 5/19 do 5/25, 5/26, 5/28, 5/31, 5/32, od 5/34 do 5/38, 285/32, 452/3, 452/6, 453/1; Zapust.

22 września 2020 r. w godz. 08:00 – 13:00
gm. Ostroróg miejscowości Dobrojewo 73, 78, 99, 102, 103, 104, 108, 109, 110, 111, 114, 120, 122, 123, 124, 127, 128, 131, 135, 136, od 140 do 145, działki nr 69/13, od 76/2 do 76/7, 142/1, 142/2, 142/5, 142/7, 142/9, 142/11, 142/14, 142/17, od 142/20 do 142/29, 142/40, 142/41, 142/42, 142/46, 142/49, 142/50, 142/61, 142/63, od 142/70 do 142/80. Mormin.

22 września 2020 r. w godz. 12:00 – 14:00
gm. Ostroróg miejscowości Oporowo; Dobrojewo od 1 do 11, od 29 do 33, działki nr 30/1, 30/6, Oczyszczalnia, Hydrofornia, Gospodarstwo Rolne Kobiałkowscy.

23 września 2020 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Ostroróg miejscowość Bielejewo 15, 17, działki nr 74, 109/1.

23 września 2020 r. w godz. 08:00 – 10:00
gm. Ostroróg miejscowość Binino oprócz Gospodarstwa Rolnego – były PGR.

24 września 2020 r. w godz. 08:00 – 09:30
gm. Ostroróg miejscowość Bielejewo od 1 do 11b, działka nr 144/4. miejscowość Dobrojewo 3.

Obszar Pniewy

23 września 2020 r. w godz. 08:00 – 11:00
gm. Pniewy miejscowości Orliczko; Nojewo 20, 20c, działka nr 265/3; Nosalewo 13.

24 września 2020 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Pniewy miejscowość Nosalewo 1a, 2/1, 2/3, od 4 do 12, 15, działka nr 126/4, Kaplica.

Obszar Wronki

21 września 2020 r. w godz. 09:00 – 15:00
Chojno-Błota Małe działka 422/3.

25 września 2020 r. w godz. 08:00 – 09:00
gm. Wronki miejscowości Samołęż od 75 do 81a, działka nr 260/12, ZHP.

Obserwuj Nas:

15,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe