- Reklama -
25.1 C
Szamotuły
wtorek, 16 lipca, 2024
Reklama

Łukasz Majchrzak będzie nowym dyrektorem Szamotulskiego Ośrodka Kultury

Kolejne zmiany w SzOK-u. Joanna Nitefor pełniła obowiązku dyrektora Szamotulskiego Ośrodka Kultury jedynie przez miesiąc.

Wielu mieszkańców zadaje sobie pytanie, dlaczego z ośrodkiem tak szybko pożegnała się Joanna Nitefor. Joanna Nitefor, pełniąca obowiązki dyrektora Szamotulskiego Ośrodka Kultury, zgodnie z naszymi ustaleniami, po miesiącu zakończyła swoją misję w Szamotułach. Misja ta była związana przede wszystkim z organizacją festiwalu UFO, a doświadczenie pani Joanny w tym zakresie, było główną przesłanką do powierzenie jej tych obowiązków – przekonuje burmistrz Piotr Michalak. Szkoda, że nie poinformowano o tym w momencie zatrudniania pani Joanny, nie było by teraz wątpliwości i niepotrzebnych domysłów związanych z tą sprawą.

Po Joannie Nitefor stery w ośrodku przejął Piotr Urbaniak. Doświadczony organizator imprez kulturalnych i rozrywkowych, zarówno jako współwłaściciel i współpracownik agencji promocyjno-koncertowych. Jego zadaniem będzie głównie realizacja letniego sezonu koncertowego, Dni Szamotuł i oferty wakacyjnej dla dzieci.

- Reklama -
Piotr Urbaniak

Piotr Urbaniak również długo nie zagrzeje miejsca w SzOK-u. Będzie pełnił obowiązki dyrektora ośrodka do końca lipca tego roku. Po nim pałeczkę przejmie, już nie jako pełniący obowiązki, lecz na stałe, Łukasz Majchrzak (nie mógł tego zrobić wcześniej ze względu na dotychczasowe zobowiązania zawodowe) – informuje Piotr Michalak.

Kim jest Łukasz Majchrzak?

Łukasz Majchrzak od 10 lat kieruje ośrodkiem kultury w Chrzypsku Wielkim. Posiada doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych, animacji kultury, przygotowaniu i prowadzeniu projektów. Realizował m.in. projekty finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury (Inicjatywy lokalne, Edukacja kulturalna, Niepodległa, Ojczysty – dodaj do ulubionych, Kultura w sieci), a także „Małe kina społecznościowe” oraz „Kulisy kultury”

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe