Idealny proszek dezynfekujący do prania? Tylko Mr. ZIGGI!

0

Pranie to jeden z najlepszych sposobów na dezynfekcję. Jednak aby dokładnie pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń, powinniśmy sięgnąć po naprawdę dobrej jakości proszek dezynfekujący. Absolutnym hitem na rynku jest polski produkt – proszek Mr. ZIGGI, którego zalety zachwycają konsumentów. Co sprawia, że środki Mr. ZIGGI są tak wyjątkowe? Odpowiadamy w artykule!

Działanie dezynfekujące

Poprawna dezynfekcja tkanin wymaga specyficznych warunków. Proszki, które nie mają działania dezynfekującego, pozwalają na usunięcie zanieczyszczeń dopiero w 90 stopniach Celsjusza, co negatywnie wpływa na jakość struktury włókien pranych materiałów. Zaś popularne środki dezynfekujące wymagają także wysokiej temperatury, 60 stopni Celsjusza. Częste pranie w takich warunkach może znacząco przyspieszyć niszczenie się tkanin. Aby temu zapobiec, sięgajmy po monoprodukty, które dezynfekują tkaniny w niskich temperaturach. Środki Mr. ZIGGI właśnie należą do tej grupy. Oczyszczają materiały z bakterii, grzybów, roztoczy kurzu domowego i innych zanieczyszczeń już w 40 stopniach Celsjusza, czyli w temperaturze zwykłego prania. W ten sposób nie tylko uchronimy nasze tkaniny przed zbyt szybkim niszczeniem się, ale zadbamy o nieskazitelną czystość za każdym razem, gdy nastawimy pralkę! Dodatkowo działanie dezynfekujące Mr. ZIGGI jest poświadczone zaawansowanymi testami i badaniami laboratoryjnymi – nawet w tych najbardziej wymagających potwierdza się skuteczność działania proszku. 

Czy proszek dezynfekujący jest bezpieczny dla delikatnej skóry?

Po środki dezynfekujące najczęściej sięgają osoby cierpiące z powodu alergii, a także posiadacze bardzo wrażliwej skóry, w tym dzieci. Co zrobić, aby silne działanie proszku do dezynfekcji im nie zaszkodziło? Na pomoc przychodzą produkty Mr. ZIGGI, których wyjątkowość tkwi między innymi w tym, że łączy działanie dezynfekujące z bezpiecznym, łagodnym składem. Nie zawiera substancji zapachowych i innych uczulających składników, a jednocześnie usuwa alergeny z pranych tkanin. Dzięki temu bez wahania możemy wykorzystywać produkty Mr. ZIGGI do prania pościeli, ubrań, ręczników i innych materiałów, które mają styczność z delikatną, wymagającą skórą. 

Idealne pranie w środku dezynfekującym

Zdarza się, że proszek niedokładnie wypłukuje się z tkaniny. Powody tego są różne – często winą jest przedozowanie produktu. To nie tylko wpływa na wygląd materiału po wyjęciu z pralki – pojawiają się plamy i zacieki, ale i może okazać się niebezpieczne dla wrażliwej skóry. Skoncentrowana formuła Mr. ZIGGI sprawia, że do prania potrzebujemy znacznie mniej produktu, dzięki czemu standardowe opakowanie starczy nam na jeszcze dłużej! Z pralki wyjmiemy idealnie czyste tkaniny, bez smug i zacieków (więcej o tych właściwościach proszku Mr. ZIGGI można przeczytać tutaj:  https://mr-ziggi.pl/mr-ziggi-swiezosc-i-ochrona-tkanin-bez-smug/. Dodatkowo formuła koncentratu wpływa na ekonomiczność – zaoszczędzimy nie tylko sporo pieniędzy, ale i czas, który spędzilibyśmy w kolejkach sklepowych.

Ekologiczny proszek dezynfekujący

Popularne środki do dezynfekcji tkanin opierają się na działaniu silnych substancji, których wpływ na środowisko naturalne może być niekorzystny. Z troski o ekosystem Mr. ZIGGI nie zawiera fosforanów i zeolitów, dlatego całkowicie rozpuszcza się w wodzie i nie pozostawia osadów na dnach rzek i jezior. Również jego opakowanie powstaje z dbałością o środowisko – tworzy się je z surowców z recyklingu oraz samo nadaje się do ponownego przetworzenia. Proces produkcji opiera się zaś na metodach ograniczających zużycie prądu oraz na pozyskiwaniu energii z odnawialnych źródeł. Wybierając produkty od Mr. ZIGGI możemy być zatem pewni, że będzie bezpieczny nie tylko dla naszych tkanin i skóry, ale również dla środowiska

Idealny proszek dezynfekujący

Zastanawiając się, który z dostępnych na rynku środków do dezynfekcji tkanin będzie najlepszy, zwróćmy uwagę właśnie na produkty od Mr. ZIGGI. Jego działanie, potwierdzone w licznych badaniach i testach, pozwala na dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z tkanin przy równoczesnym dbaniu o jakość włókien. To bezpieczny środek dla alergików, dzieci i posiadaczy wyjątkowo wrażliwej skóry. Stawiając na Mr. ZIGGI, możemy liczyć się z tym, że zaoszczędzimy sporo pieniędzy i czasu, dodatkowo dbając o środowisko. 

Artykuł sponsorowany

Zobacz więcej: