- Reklama -
-9.9 C
Szamotuły
piątek, 1 grudnia, 2023

I Edycja Szamotulskiej Ligi Tenisa CS Szamotuły Cup 2021 za nami!

18 uczestników, ponad 200 rozegranych spotkań, wiele godzin fantastycznej sportowej rywalizacji w duchu fair play z ogromną dozą uśmiechu i szacunku, tak można podsumować I edycję Szamotulskiej Ligi Tenisa CS Szamotuły Cup 2021, którą rozgrywano od Lipca do końca października 2021 roku na kortach Centrum Tenisowego w Szamotuły przy ul. Targowej 2.

Na zakończenie zmagań Centrum Sportu Szamotuły przygotowało uroczyste podsumowanie rozgrywek, które odbyło się w Hotelu Maraton. Na spotkaniu z uczestnikami czuwający nad Ligą Leszek Karpiński oraz prezes Rafał Krzykała podziękowali wszystkim za zaangażowanie i współzawodnictwo na bardzo wysokim poziomie. Po otwarciu wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe, przedstawiono także koncepcje rozwoju inwestycyjnego kortów krytych , które mają powstać przy ul. Sportowej 6 oraz wizję na rozwój kortów letnich, które spółka również chce ulepszać z każdym rokiem.

Nagrodami specjalnymi uhonorowano najstarszego uczestnika Ligi Bernarda Kierzka oraz najmłodszego uczestnika Jakuba Rakowskiego. Prezes Rafał Krzykała zapowiedział, że w roku 2022 Centrum Sportu planuje również II Edycję Ligi. Głos zabrali również Przewodniczący Komisji Budżetów Finansów i Prawa pan Maciej Chałupka oraz Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu pan Bartosz Węglewski, którzy mówili o przyszłości tenisa w gminie.

- Reklama -

Za przebieg rozgrywek oraz przygotowanie kortów odpowiadali Leszek Karpiński, Łukasz Bogacki oraz Dariusz Kmieciak, którzy otrzymali również podziękowania od Prezesa Krzykały.

Klasyfikacja końcowa I Edycji Szamotulskiej Ligi Tenisa CS Szamotuły Cup 2021

 1. Jan Chałupka
 2. Marcel Gajzler
 3. Jan Kaczmarek
 4. Bernard Kierzek
 5. Jacek Nowak
 6. Józef Mikołajczak
 7. Zbigniew Ławniczek
 8. Karol Spychała
 9. Jarosław Dereżyński
 10. Marcin Lamprecht
 11. Piotr Ćwiertniak
 12. Jakub Kaczmarek
 13. Jakub Rakowski
 14. Marek Nowak
 15. Tomasz Sobol
 16. Maciej Trojanek
 17. Michał Bilik
 18. Aleksander Brzeźniak.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe