- Reklama -
16.4 C
Szamotuły
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Reklama

Gdzie nie będzie prądu w powiecie szamotulskim?

Poniżej prezentujemy wykaz planowanych wyłączeń energii elektrycznej w Szamotułach i powiecie szamotulskim. Sprawdź, gdzie firma ENEA zaplanowała wyłączenia prądu.

Obszar Obrzycko

9 października 2023 r. w godz. 08:00 – 17:00
Gmina Obrzycko, miejscowość Obrzycko, ul. Mikołaja Kopernika cała, ul. Stefana Żeromskiego od nr 9 do nr 20, ul. Marii Konopnickiej cała, ul. Adama Mickiewicza 23, ul. Ogrodowa cała z wyjątkiem nr 1, ul. Bolesława Prusa 7, Rewir Dzielnicowych w Obrzycku, Komisariat Policji, przepompownia ścieków, warsztat blacharski, boisko orlik, ogródki działkowe przy ul. Mikołaja Kopernika, działki nr 311/6, 391, 531, 634, 956,

- Reklama -

9 października 2023 r. w godz. 08:00 – 17:00
10 października 2023 r. w godz. 08:00 – 17:00
Gmina Obrzycko, miejscowość Obrzycko, ul. Stawna od nr 5 do nr 22, 53B, 55, ul. Stefana Żeromskiego do nr 1 do nr 8, ul. Juliusza Słowackiego cała, ul. Adama Mickiewicza cała z wyjątkiem nr 23, ul. Bolesława Prusa od nr 1 do nr 6, wspólnota Mieszkaniowa ul. Juliusza Słowackiego 1 i 2, działki nr 631, 636, 656,

10 października 2023 r. w godz. 08:00 – 17:00
Gmina Wronki, miejscowość Samołęż 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81A, ZHP Ringabulina, 5 wodna drużyna harcerska, J&W Paweł J., Maciej W. S.C., Gmina Obrzycko, miejscowość Koźmin od nr 1 do nr 14, od nr 17 do nr 25, 35, 35a, 36, 37, 39, 58, 63, działka nr 117, PGR, hydrofornia, świetlica, pałac, warsztat z lakiernią, Gmina Obrzycko, miejscowość Ordzin od nr 1 do nr 15, od nr 17 do nr 25, 35, 36, 37, 39, 58, 63, działka nr 48/1, 117, PGR, hydrofornia, świetlica, pałac, szkoła,

12 października 2023 r. w godz. 08:30 – 13:30
Gmina Obrzycko miejscowość Zielonagóra od nr 6 do nr 12, ul. Zamek nr 8, 11/3 ul. Tuczarnia od nr 7 do nr 11, działka 109/9, tuczarnia, Gmina Obrzycko, miejscowość Obrzycko-Zamek od nr 7 do nr 12,

Obszar Kaźmierz

9 października 2023 r. w godz. 08:30 – 15:00
Gmina Kaźmierz, miejscowość Chlewiska od nr 1 do nr 15, 30, 179, przedsiębiorstwo Rolne AGRODUET Sp. z o.o. -Chlewiska, sklep, świetlica, działki nr 33/11, 38/14, 38/28, 38/30,

Obszar Duszniki

10 października 2023 r. w godz. 09:00 – 17:00
Gmina Duszniki, miejscowość Duszniki, ul. Młynkowska 7, 8, 9, 9a, Gmina Duszniki, miejscowość Młynkowo 21, 22, 22a, 23, 23a, 24, 24a, 25, 26, 27, Gmina Duszniki, miejscowość Kunowo od nr 24 do nr 30, 32, 32/2, od nr 35 do nr 44a, ul. Słoneczna cała, działki 85/11 do nr 85/14, 118/8, 138/7, 240/15, 240/16, od nr 240/19 do nr 240/29, od nr 240/49 do nr 240/51, 240/54

13 października 2023 r. w godz. 08:00 – 15:00
Gmina Duszniki, miejscowość Młynkowo od nr 2 do nr 13, działki nr 244/3, 244/4, 244/5, 244/7, 244/8, 251/4, 254/5,

13 października 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gmina Duszniki, miejscowość Sędziny, ul. Słoneczna cała, ul. Parkowa od nr 1 do nr 4, od nr 6 do nr 12, 14, ul. Bukowska 1, 2, 2a, ul. Dusznicka 2, sklep Cho no tu przy ul. Parkowej, sklep spożywczo-przemysłowy Wioletta C.

Obszar Szamotuły

12 października 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Bolesława Chrobrego 1, BUDIMEX S.A. przy ul. Bolesława Chrobrego,

Obszar Wronki

10 października 2023 r. w godz. 08:00 – 17:00
miejscowość Samołęż 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81A, ZHP Ringabulina, 5 wodna drużyna harcerska, J&W Paweł J., Maciej W. S.C.,

10 października 2023 r. w godz. 09:00 – 12:00
miejscowość Stare Miasto 8, 12, 12A, dz. nr 79/1.

12 października 2023 r. w godz. 08:00 – 09:00
miejscowość Kłodzisko 29, 29A, 30, 31, 32, 33, 38, 39, 40, 41, 42, 42a, 43, 43A, 44, dz. nr 182/1, 193/1-2.

12 października 2023 r. w godz. 09:00 – 10:00
miejscowość Kłodzisko 25, 26, 27, 28, 45, 46, 46A, 46C, 47, 48, 49, 51.

12 października 2023 r. w godz. 10:00 – 11:00
miejscowość Kłodzisko 52, 53, 68, 69.

12 października 2023 r. w godz. 11:00 – 12:00
miejscowość Kłodzisko 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63A, 64, 65, 66, dz. nr 141/4, 164/4

12 października 2023 r. w godz. 12:00 – 13:00
miejscowość Kłodzisko 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, dz. nr 66.

12 października 2023 r. w godz. 13:00 – 14:00
miejscowość Wróblewo 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, dz. nr 22/31, 25.

13 października 2023 r. w godz. 08:00 – 10:00
miejscowość Popowo dz. nr 150, 151/4, 155, 155/1, 157/4, 245/1, 245/5, 248, 249/1.

13 października 2023 r. w godz. 10:00 – 15:00
miejscowość Popowo 33A, 34, 35, 36, 36A, 36C, dz. nr 18/3, 19, miejscowość Aleksandrowo 5/2.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe