- Reklama -
16.1 C
Szamotuły
czwartek, 19 maja, 2022

Dyrektor Obornickiego Ośrodka Kultury rapuje i Szamotuły oraz Wronki nominuje [FILM]

Dyrektor Obornickiego Ośrodka Kultury Adam Krasicki przyłączył się do ogólnopolskiej akcji Hot16Challenge2 i nagrał swoją tzw. „szesnastkę”, podczas której nominował dyrektorów m.in. SzOK i WOK.

Hot16Challenge to ogólnopolska akcja muzyczna zainicjowana przez rapera Karola „Solara” Poziemskiego w sierpniu 2014 roku. Zgodnie z jej zasadami każdy artysta w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji musi nagrać 16-wersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować do tego samego zadania kolejnych wykonawców. Druga edycja Hot16Challenge wystartowała w kwietniu 2020 roku, a jej celem jest zbiórka funduszy na rzecz personelu medycznego, w celu wsparcia go w walce z koronawirusem, organizowana w serwisie siepomaga.pl. Każdy z artystów poza nagraniem 16-wersowej zwrotki zobowiązany jest wpłacić pieniądze na ten cel. Początkowym założeniem akcji było zebranie miliona złotych, co udało się zrealizować 8 maja. 14 maja zebrana kwota przekroczyła 2 miliony, a 21 maja 3 miliony złotych. Do dnia 23 maja 2020 zebrano ponad 3.1 miliona złotych z ponad 86 tysięcy wpłat, zaś stronę zbiórki udostępniono ponad 23 tysiące razy. Zebrane pieniądze są rozdysponowywane na bieżąco przez fundację Siepomaga.

- Reklama -

Trzeba przyznać, że dyrektor Ook wysoko postawił poprzeczkę. Adam Krasicki nominował dyrektorów ośrodków kultury w Czempiniu, Wronkach i Szamotułach. Czy Michał Poniewski i Piotr Michalak dołączą do akcji?

#Hot16Challenge2 w wykonaniu dyrektora Obornickiego Ośrodka Kultury

- Reklama -

Obserwuj Nas:

13,010FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe