- Reklama -
16.1 C
Szamotuły
sobota, 15 czerwca, 2024
Reklama

Dyrektor Obornickiego Ośrodka Kultury rapuje i Szamotuły oraz Wronki nominuje [FILM]

Dyrektor Obornickiego Ośrodka Kultury Adam Krasicki przyłączył się do ogólnopolskiej akcji Hot16Challenge2 i nagrał swoją tzw. „szesnastkę”, podczas której nominował dyrektorów m.in. SzOK i WOK.

Hot16Challenge to ogólnopolska akcja muzyczna zainicjowana przez rapera Karola „Solara” Poziemskiego w sierpniu 2014 roku. Zgodnie z jej zasadami każdy artysta w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji musi nagrać 16-wersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować do tego samego zadania kolejnych wykonawców. Druga edycja Hot16Challenge wystartowała w kwietniu 2020 roku, a jej celem jest zbiórka funduszy na rzecz personelu medycznego, w celu wsparcia go w walce z koronawirusem, organizowana w serwisie siepomaga.pl. Każdy z artystów poza nagraniem 16-wersowej zwrotki zobowiązany jest wpłacić pieniądze na ten cel. Początkowym założeniem akcji było zebranie miliona złotych, co udało się zrealizować 8 maja. 14 maja zebrana kwota przekroczyła 2 miliony, a 21 maja 3 miliony złotych. Do dnia 23 maja 2020 zebrano ponad 3.1 miliona złotych z ponad 86 tysięcy wpłat, zaś stronę zbiórki udostępniono ponad 23 tysiące razy. Zebrane pieniądze są rozdysponowywane na bieżąco przez fundację Siepomaga.

Trzeba przyznać, że dyrektor Ook wysoko postawił poprzeczkę. Adam Krasicki nominował dyrektorów ośrodków kultury w Czempiniu, Wronkach i Szamotułach. Czy Michał Poniewski i Piotr Michalak dołączą do akcji?

- Reklama -

#Hot16Challenge2 w wykonaniu dyrektora Obornickiego Ośrodka Kultury

OFICJALNE STANOWISKO OOK WS CORONAWIRUSA COVID19

OFICJALNE STANOWISKO OOK WS CORONAWIRUSA COVID19feat. Podziemny Jamm

Opublikowany przez Ook Obornicki Ośrodek Kultury Sobota, 23 maja 2020

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe