- Reklama -
3 C
Szamotuły
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Część pracowników Starostwa Powiatowego przechodzi na pracę zdalną. Obsługa klientów ograniczona

W związku z pandemią koronawirusa i obostrzeniami rządu, Starostwo Powiatowe w Szamotułach zmienia zasady funkcjonowania.

Część pracowników przechodzi na pracę w trybie zdalnym, a obsługa petentów może być mocno ograniczona. Poniżej komunikat starosty Beaty Hanyżak.

- Reklama -

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną w naszym powiecie oraz uwzględniając aktualny stan prawny w przedmiotowym zakresie zmuszona jestem podjąć decyzję o poleceniu części pracownikom wykonywania pracy zdalnej, a więc poza siedzibą Starostwa.
Pragnę jednocześnie podkreślić, że w związku z powyższym absolutnie nie zaprzestajemy obsługi naszych klientów i załatwiane nadal będą wszystkie sprawy należące do kompetencji tutejszych organów. Czynny pozostaje tymczasowy punkt podawczy w holu głównym budynku C Starostwa, gdzie można osobiście składać wnioski i inne dokumenty, otrzymując poświadczenie ich doręczenia.
W związku jednak z wykonywaniem przez część pracowników pracy w trybie zdalnym i rotacyjnym uprzejmie informuję, że bezpośrednia obsługa klientów może być w znacznym stopniu ograniczona, za co z góry Państwa przepraszam.
Proszę więc Państwa o wyrozumiałość i ograniczenie wizyt w tutejszym urzędzie do niezbędnego minimum.
Kontakt z danym pracownikiem możliwy jest co do zasady w tymczasowym punkcie podawczym lub w innym pomieszczeniu, ale tylko po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
Przypominam także o bezwzględnym obowiązku przestrzegania na terenie Starostwa reżimu sanitarnego – dezynfekcji rąk, zakrywaniu nosa i ust oraz utrzymywaniu odpowiedniego dystansu.
Czynne dla Państwa pozostają także wszystkie numery telefonów do poszczególnych wydziałów Starostwa (spis telefonów i adresów mailowych dyrektorów wydziałów w załączeniu) Oczywiście obsługiwane są także wszystkie inne instrumenty porozumiewania się na odległość, tj. skrzynki poczty elektronicznej, skrzynka e-puap, fax, skrzynka PWPW, w związku z czym zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego, mailowego, przez skrzynkę e-puap lub za pomocą poczty tradycyjnej.
Zmiany zasad obsługi klientów Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg zostały określone w odrębnym komunikacie.
Zapraszam ponadto do bieżącego śledzenia strony internetowej Powiatu Szamotulskiego i www.powiat-szamotuly.pl, gdzie zamieszczane są bieżące komunikaty dotyczące organizacji pracy Starostwa oraz zasad bezpieczeństwa, o których bezwzględne przestrzeganie apeluję.
Za występujące utrudnienia przepraszam i proszę, aby sprawy, które nie są niezbędne do załatwienia odłożyć na czas późniejszy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe