- Reklama -
7.5 C
Szamotuły
poniedziałek, 19 kwietnia, 2021

11 medali małych karateków z Szamotuł

Polecamy

W sobotę, 5 grudnia zawodnicy z Szamotulskiego Klubu Karate brali udział w dwóch turniejach rozgrywanych w podpoznańskim Dopiewie.

Pierwszy, Turniej Młodych Mistrzów, skierowany był do najmłodszych zawodników, dla których często był to pierwszy start w życiu. Karatecy z Szamotuł zdobyli tam 8 medali. W konkurencji kata srebro wywalczyła Nikola Mamet, a brązowy medal Natalia Wodnik. W konkurencji kihon złoto wywalczył Dominik Milkowski, srebrne medale w swoich kategoriach wiekowych zdobyli Daniel Kwaśny, Zosia Pęczka i Zuzia Emilś, natomiast brązowe Patryk Rychlewski i Witold Michalak.

- Reklama -

Drugim Turniejem był Ogólnopolski Turniej Karate EMPI CUP, w którym wzięło udział ponad trzystu zawodników z kilkudziesięciu klubów z całej Polski. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie. Zawodnicy z Szamotulskiego Klubu Karate wywalczyli tam trzy medale. W konkurencji kata w kat U-12 srebrny medal wywalczyła Nikola Mamet, a brązowy Helena Grafka. Helena zdobyła także brązowy medal w kategorii U- 10.

ŹródłoSKK

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Planowane wyłączenia energii elektrycznej

Prezentujemy wykaz planowanych wyłączeń prądu w powiecie szamotulskim.Obszar Pniewy19 kwietnia 2021 r. w godz. 08:00 - 16:0020 kwietnia 2021 r. w godz. 08:00 -...
- Reklama -