- Reklama -
1.9 C
Szamotuły
sobota, 9 grudnia, 2023

Strażacy z Otorowa wystartowali z akcją #OtorowoChallengeDlaAni

Ania Gaj, 23-letnia mieszkanka Otorowa, 5 sierpnia br. uległa poważnemu wypadkowi – podczas lotu paralotnią spadła z około 20 metrów. Na skutek upadku doszło do złamania kręgu szyjnego z uciskiem na rdzeń kręgowy, co spowodowało porażenie kończyn dolnych i niedowład kończyn górnych.

Przed otorowianką długa i kosztowna rehabilitacja. -Ania zdobywała szczyty gór – teraz ma do pokonania ten najważniejszy w życiu, najtrudniejszy oraz najwyższy ze wszystkich, pełen niewiadomych, ale i pełen nadziei… Zwracamy się do wszystkich ludzi o dużym, pełnym wiary i nadziei sercu, pomóżmy wspólnie Ani wspiąć się po samodzielność i spełnić marzenie – z powrotem stanąć na nogi. Wcześniej to ona pomagała, teraz sama tej pomocy potrzebuje – nie zawiedźmy jej, będzie to niepodważalnym dowodem, że DOBRO WRACA – czytamy na stronie internetowej zbiórki.

- Reklama -

Aby pomóc Ani Gaj, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Otorowie wystartowali z akcją #OtorowoChallengeDlaAni, której celem jest wsparcie zbiórki. Zadanie polega na wykonaniu ćwiczenia „deska” w ciągu 30 sekund. Technika dowolna. Po wykonaniu zadania wpłacamy na zarzutka.pl minimum 5 zł od osoby wykonującej ćwiczenie i nominujemy następne 3 osoby/instytucje. Jako pierwsi zadanie wykonali oczywiście strażacy z OSP Otorowo, nominując kolejne instytucje.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe