- Reklama -
16.4 C
Szamotuły
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Reklama

Zrobili grilla na pomoście. Urząd zaprasza młodych sprawców na spotkanie

Młodzi mężczyźni postanowili rozpalić grilla na pomoście nad Jeziorem Mormin. Niestety, pomost został uszkodzony, a urząd dał sprawcom czas na polubowne załatwienie sprawy.

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia o godzinie 21.40 nad Jeziorem Mormin w gminie Ostroróg. Jak informują urzędnicy, na pomysł rozpalenia grilla na pomoście wpadło trzech młodych mężczyzn. Chwilę później dołączyły do nich kolejne osoby. Całe zajście uchwyciły kamery monitoringu.

Urząd chce polubownie załatwić sprawę

- Reklama -

Urząd Miasta i Gminy Ostroróg postanowił na razie nie zgłaszać sprawy policji. Zapraszamy do urzędu do godziny 15.30 w dniu 16.08.2023 w celu omówienie w jaki sposób naprawiona zostanie wyrządzona przez Was szkoda. Jeżeli się nie pojawicie całe zabezpieczone obecnie nagranie przekazane zostanie do organów ścigania – informuje UMiG.

Urząd prosi też mieszkańców, o zwracanie uwagi na to, co dzieje się ze wspólnym mieniem. Podobne zachowania narażają Gminę na dodatkowe koszty, są również niebezpieczne i mogą stanowić zagrożenie dla innych użytkowników infrastruktury.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe