- Reklama -
Reklamaspot_img
3.2 C
Szamotuły
środa, 24 kwietnia, 2024
Reklama

Wyjątkowy koncert na Dzień Kobiet!

Lady Be Good – zespół tworzony przez Lucynę Knop, Łukasza Janiszewskiego, Szymona Krawczyka, Szymona Kandulskiego i Kacpra Kajzderskiego, wtorkowym popołudniem 7 marca zagrał w auli Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach. Koncert z okazji Dnia Kobiet, na który zaprosił Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – nie tylko ze strony Pań. Na auli z trudem można było znaleźć wolne miejsca.

Artyści z Pniew oraz Nowego Tomyśla, którzy tworzą „Lady Be Good” zagrali instrumentalne wersje standardów muzyki rozrywkowej i jazzowej. Publiczność usłyszała m.in. takie utworzy jak: „Sway”, „Heat The Road Jack”, „Killing Me Softly”. Ich wykonanie tak bardzo spodobało się słuchaczom, że zespół – z przyjemnośćią zresztą – kilkukrotnie bissował.

- Reklama -

Po koncercie, uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek przy kawie. Na szkolnym korytarzu można było również podziwiać pierwsze prace – ręcznie malowane kubki, wykonane przez pracowników powstałej niedawno Spółdzielni Socjalnej „Talent” w Szamotułach.

Starostwo Powiatowe

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe