- Reklama -
16.3 C
Szamotuły
środa, 24 lipca, 2024
Reklama

Wybór bram i ogrodzeń

Postawienie odpowiedniego ogrodzenia, to dla właścicieli posesji niełatwa decyzja. Jest to z reguły spory wydatek, poza tym wiele ogrodzeń różni się pod względem ceny, a także rodzajem użytych materiałów, które nie do końca każdemu mogą odpowiadać. Oprócz typowej siatki, dostępne są ogrodzenia aluminiowe, drewnopodobne, gabionowe, z użyciem betonu architektonicznego. Wszystkie tego typu ogrodzenia niezwykle nowocześnie się prezentują.

Najbardziej uznanym wśród klientów typem ogrodzenia jest ogrodzenie aluminiowe, które dostępne jest w dużej kolorystyce. Ogrodzenie to wykonane przy pomocy paneli, o różnej szerokości niezwykle elegancko się prezentuje na każdej posesji. Jest to ogrodzenie trwałe, nie wymaga częstej konserwacji, więc nadaje się dla osób, które cenią sobie czas i praktyczność. Prostota oraz regularność poprowadzonych paneli sprawiają, że ogrodzenie to nadaje smaku całej posesji. Ogrodzenie aluminiowe można łączyć z ogrodzeniem gabionowym, które idealnie pasuje do tego typu aluminiowych kompozycji.

- Reklama -

Ogrodzenie gabionowe w postaci koszy, wykonane z metalowej siatki i usypanych w nim kamieni idealnie pasuje także do połączenia z betonem architektonicznym oraz gdy postawione jest samodzielnie. Jest to typ ogrodzenia, który tak jak w przypadku aluminiowego, nie wymaga żadnych działań konserwacyjnych. Idealnie chroni wnętrze posesji przed ciekawskimi spojrzeniami i skutecznie odstrasza nieproszonych gości.

Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne tzw. Alu Wood Fence, to nowoczesne ogrodzenie, które skutecznie imituje drewno i drewniany wygląd płotu. Jest to typ ogrodzenia przeznaczony dla osób ceniących piękno natury, ale także swój cenny czas, ponieważ ogrodzenia tego nie trzeba zbyt często konserwować tak jak w przypadku drewna naturalnego.

Bramy przesuwne są najchętniej stosowanymi bramami, szczególnie gdy dopasowane są do całości ogrodzenia. Bramy rozwieralne najczęściej używane z napędem wymagają większej przestrzeni wewnętrznej działki, są chętnie stosowane. Oba typy bram mogą być sterowane pilotem.

fot. lakate.pl

Artykuł sponsorowany

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe