- Reklama -
23.8 C
Szamotuły
piątek, 29 września, 2023

Wirtualna Wroniecka Dycha

Pandemia koronawirusa nie pozwoliła w tym roku na organizację Wronieckiej Dychy w tradycyjnej formule. Organizatorzy wpadli jednak na pomysł przeprowadzenia biegu wirtualnego.

Zawsze podkreślaliśmy, że Wroniecka Dycha to wydarzenie organizowane przez ludzi z pasją do biegania, przez biegaczy dla biegaczy. Co prawda nie możemy się z Wami zobaczyć we Wronkach na 6. Wronieckiej Dyszce, ale my tak łatwo nie odpuszczamy! 😉 Stąd od czasu wprowadzenia obostrzeń, widząc jak kolejne biegi są odwoływane lub przekładane, z duszą na ramieniu, przypuszczając, że nasz bieg również nie będzie się mógł odbyć, myśleliśmy o możliwości zrobienia dla Was jakiegoś wydarzenia w formie wirtualnej. Dziś już wiemy, że taka możliwość jest i chcemy z niej skorzystać, żeby chociaż na odległość być z Wami w trzeci weekend czerwca. Żebyśmy chociaż na odległość mogli poczuć magię Wronieckiej Dychy, która w tym roku wyjątkowo, tak trochę niestandardowo – informują organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w weekend 20 – 21 czerwca. – Macie całe dwa dni i pełen wachlarz godzin, żeby przebiec/przejść, w dowolnym miejscu na świecie, wymagany dystans i poczuć się przez chwilę jakbyście byli we Wronkach – informuje Wroniecki Klub Biegacza.

- Reklama -
Koszt zapisów: 10zł, czyli Wirtualna Wroniecka Dycha za dychę;
Termin zapisów: 01-14 czerwca 2020;
Limit miejsc: 200 biegaczy, 50 chodziarzy;
Dystans: 10km dla biegaczy, 6km dla chodziarzy.

Dla wszystkich, którzy zapiszą się na wydarzenie, organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale oraz numer startowy. Wszystko to zostanie wysłane w tygodniu przed „Wirtualną Dychą za dychą”.

Powyższemu towarzyszyć będzie wydarzenie na Facebooku, gdzie po biegu będzie można podzielić się swoimi zdjęciami.

Link do zapisów: https://plus-timing.pl/zgloszenia/wirtualna_wroniecka_dycha-2020

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe