- Reklama -
14.4 C
Szamotuły
środa, 27 września, 2023

Wakacyjna praca w Biedronce nawet bez cv

Wakacje kojarzą się z wypoczynkiem w atrakcyjnych miejscowościach, ale dla wielu osób to również możliwość podjęcia dodatkowej pracy. Biedronka daje szansę na połączenie jednego z drugim. Rozpoczęła rekrutację pracowników sezonowych do sklepów zlokalizowanych nad morzem, w górach i w okolicy mazurskich jezior.

Letnie miesiące w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych to coroczne wyzwanie dla sieci handlowych. Aby zapewnić klientom komfortowe zakupy w trakcie najgorętszego, wakacyjnego sezonu w miejscowościach turystycznych, Biedronka już po raz 6. oferuje zatrudnienie tymczasowe zewnętrznym kandydatom.

W tym roku nowo zatrudnionym pracownikom poza pracą w atrakcyjnej miejscowości, Biedronka oferuje stawkę godzinową od 19,70 zł brutto, zatrudnienie na umowę-zlecenie, a w wybranych lokalizacjach nocleg oraz wyżywienie. Dzięki temu rozwiązaniu mogą oni pracować, a także cieszyć się urokami wypoczynkowej miejscowości po pracy. Pracowników na sezon sieć zatrudni już od połowy czerwca – kandydaci mogą aplikować do Biedronki bez konieczności dołączenia CV, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza proces.

- Reklama -

Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również dotychczasowi pracownicy sieci Biedronka, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, którzy mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych.

Sezon letni w Biedronce to coroczne, duże wyzwanie. Sklepy zlokalizowane w miejscowościach turystycznych cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Aby zapewnić im najwyższy poziom obsługi, po raz szósty powiększamy nasze zespoły o pracowników tymczasowych oraz naszych pracowników z innych sklepów, którzy deklarują chęć wyjazdu do wybranego sklepu sezonowego – mówi Joanna Bukała, Dyrektor HR Makroregionu w Biedronce.

W tym roku Biedronka poszukuje pracowników wakacyjnych do sklepów w 9 województwach m.in. w Ustce, Jastarni, Władysławowie, Giżycku, Węgorzewie, Wiśle, Krynicy Zdrój i Szczawnicy. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej www.pracawbiedronce.pl

Rekrutację wspiera kampania, w której udział wzięli pracownicy Biedronki, na co dzień pracujący w sklepach zlokalizowanych nad morzem. Miłosz Pawelczuk, obecnie Zastępca Kierownika Sklepu w Koszalinie, pracuje w Biedronce od kilku lat,  zaczynał od wsparcia sklepów w Kołobrzegu – właśnie w trakcie wzmożonego okresu wakacyjnego.

Do Biedronki dołączyłem po raz pierwszy kilka lat temu. Potrzebowałem dodatkowego zarobku, więc możliwość pracy na umowę zlecenie i połączenia dodatkowych obowiązków z wakacjami wydawała się idealną opcją dla osoby szukającej pierwszego zajęcia. Po roku powróciłem tylko na sezon, a po czasie zdecydowałem się pozostać na dłużej – co jak widać się opłacało, bo obecnie, mimo młodego wieku, pracuję już na stanowisku Zastępcy Kierownika Sklepu – mówi pan Miłosz.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe