- Reklama -
-3.3 C
Szamotuły
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Udaremnili próbę samobójczą

Wczoraj policjanci z Szamotuł zapobiegli próbie samobójczej. Na własne życie targnął się mieszkaniec gminy Duszniki.

W niedzielę po godzinie 16 policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca gminy Duszniki. Sprawa była poważna, ponieważ mężczyzna zostawił list pożegnalny, z którego wynikało, że zamierza popełnić samobójstwo.

- Reklama -

Sprawą zajęli się policjanci z Pniew oraz kryminalni z Szamotuł, ustalono że mężczyzna mógł odjechać swoim samochodem. Kryminalni skontaktowali się też z osobami, które mogły widzieć zaginionego, jednak to nie pomogło w ustaleniu miejsca jego pobytu.

W trakcie prowadzonych działań poszukiwawczych, policjanci sprawdzili teren pobliskiego lasu. Przy leśnej drodze odnaleźli samochód należący do zaginionego. Zanim na miejsce przybyły dodatkowe służby ratunkowe, policjanci odnaleźli 34-latka w lesie. Jego zachowanie oraz założona na szyi pętla z przewodu elektrycznego świadczyła o tym, iż chciał on targnąć się na własne życie. Mężczyzna był w złym stanie psychicznym, dlatego policjanci natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Medycy udzielili mężczyźnie fachowej pomocy. -Informuje Sandra Chuda z KPP w Szamotułach.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe