- Reklama -
9.5 C
Szamotuły
piątek, 24 marca, 2023

Kolejny złodziej w rękach policji

Dzielnicowy z Dusznik wspólnie z kryminalnym zatrzymał podejrzewanego o włamanie do sklepu. Sprawca ukradł pieniądze, artykuły spożywcze, tytoniowe i alkohol. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

W dniu 16 sierpnia br. policjanci z Dusznik otrzymali zawiadomienie o kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie jednej z wsi z ich gminy.

Pierwsze ustalenia na miejscu zdarzenia poczyniła policjantka dusznickiej dochodzeniówki. Nieznany sprawca włamał się do sklepu spożywczego, skąd ukradł pieniądze, wyroby tytoniowe i spożywcze oraz alkohol. Właściciel oszacował straty na około 2500 zł. Podejrzenia padły na 35-letniego mieszkańca gminy Kuślin.

- Reklama -

Sprawą zajęli się duszniccy dochodzeniowcy oraz dzielnicowy z rejonu, w którym doszło do kradzieży.

Dzielnicowy razem z kryminalnym pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. W trakcie przeszukania znaleźli papierosy, alkohol i artykuły spożywcze, które pochodziły ze sklepu, który został okradziony.

Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia, zabezpieczyli je i może wrócić do właściciela. 35-latek trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co polskie prawo przewiduje do 10 lat więzienia.

Sprawę wyjaśnia dusznicka dochodzeniówka.

KPP w Szamotułach

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe