- Reklama -
-2.2 C
Szamotuły
niedziela, 5 lutego, 2023

Szpital Powiatowy w Szamotułach wzorem dla innych

Pomyślnie zakończone zeszłoroczne inwestycje za ponad 8 mln złotych, jakie w ubiegłym roku zrealizował szamotulski szpital, przyciągają zainteresowanie innych placówek. Pod koniec lutego szpital odwiedziła delegacja ze Szpitala Powiatowego oraz Starostwa Powiatowego w Wolsztynie. W marcu natomiast wizytę złożyli przedstawiciele szpitala i starostwa z Nowego Tomyśla. Celem spotkań była wymiana doświadczeń a przede wszystkim zaprezentowanie szpitalnych oddziałów i pracowni.

Goście mieli okazję obejrzeć, jak funkcjonują oddziały oraz poradnie specjalistyczne w nowym miejscu. Szczególne zainteresowanie wzbudziła nowoczesna centralna sterylizacja, która działa w nowym budynku ochrony zdrowia. Dzięki wyposażeniu w wysokiej klasy urządzenia, szamotulska sterylizatornia jest teraz najnowocześniejszych w regionie.

To nie koniec zaplanowanych wizyt w szamotulskim szpitalu.

– Przedstawiciele kolejnych szpitali wyrazili chęć obejrzenia naszej placówki. Z przyjemnością zaprezentujemy nasze dokonania. Wierzę, że taka współpraca przyniesie korzyści. W przyszłości chętnie odwdzięczymy się wizytą i również podpatrzymy, w czym naśladować inne szpitale – mówi dyrektor SP ZOZ w Szamotułach Remigiusz Pawelczak.

- Reklama -

[Best_Wordpress_Gallery id=”500″ gal_title=”Szpital wzorem dla innych”]

Informacja prasowa SP ZOZ

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe