- Reklama -
1.9 C
Szamotuły
sobota, 9 grudnia, 2023

Szamotuły. Zatrzymano małżeństwo, które okradało drogerię

Policjanci szamotulskiej patrolówki zatrzymali małżeństwo, które jest podejrzane o kradzieże kosmetyków w jednej z miejscowych drogerii. Do kradzieży dochodziło od kwietnia br. Małżonkowie usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

W dniu 23 maja br. policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży kosmetyków w jednej z szamotulskich drogerii. Gdy funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego przyjechali na miejsce, pracownica sklepu poinformowała ich, iż podejrzani o kradzieże znajdują się właśnie w sklepie. Gdy tylko wyszli, spotkali się z funkcjonariuszami.

Policjanci zatrzymali 38-letniego szamotulanina oraz 35-letnią szamotulankę. Jak się okazało, para była małżeństwem. Po przeszukaniu mężczyzny, policjanci odzyskali skradzione kosmetyki, z którymi mężczyzna próbował wyjść ze sklepu – podkłady, puder, antyperspirant, krem oraz perfumy warte w sumie ponad 400 złotych. Co więcej, z ustaleń wynikało, iż to nie było pierwsze przewinienie w wykonaniu małżeństwa. Z ustaleń wynika, iż od kwietnia para kilkukrotnie przychodziła do powyższej drogerii, kradnąc kosmetyki na kwotę ponad tysiąca złotych.

- Reklama -

Zatrzymani tłumaczyli, że zabierali przedmioty tylko na własny użytek i nie sprzedawali ich nikomu. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta usłyszeli zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

Źródłopolicja.pl

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe