- Reklama -
22.7 C
Szamotuły
piątek, 12 lipca, 2024
Reklama

Szamotuły. Szpital rusza z leczeniem dzieci w poradni ortopedycznej

Od lutego dwóch doświadczonych lekarzy specjalistów w dziedzinie ortopedii, Michał Walczak i Tomasz Schwarz, przyjmują małych pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi w poradni ortopedycznej Szpitala Powiatowego w Szamotułach.

Poradnia ortopedyczna otwiera swe drzwi dla dzieci, oferując szeroki zakres usług, w tym badania bioderek u niemowląt, diagnozowanie i leczenie wad wrodzonych kończyn, skoliozy oraz dziecięcego porażenia mózgowego.

Badania bioderek u niemowląt to kluczowy element profilaktyki, pozwalający na wczesne wykrycie ewentualnych problemów rozwojowych. Wady wrodzone kończyn, takie jak np. stopa końsko-szpotawa czy skolioza, mogą być skutecznie diagnozowane i leczone przez specjalistów w poradni ortopedycznej. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać się prawidłowo i cieszyć się pełnią życia.

- Reklama -

Skolioza, czyli boczne skrzywienie kręgosłupa, to jedno z najczęstszych schorzeń ortopedycznych u dzieci. Wczesna diagnoza i odpowiednie leczenie są kluczowe dla zapobieżenia postępowi choroby i minimalizacji jej skutków w przyszłości.

Dziecięce porażenie mózgowe to trudne wyzwanie zarówno dla pacjentów, jak i ich rodzin. Dzięki wsparciu i fachowej opiece specjalistów w poradni ortopedycznej, dzieci z tą diagnozą mogą osiągnąć znaczne postępy w rehabilitacji i poprawić jakość swojego życia.

Rejestracja do powyższych specjalistów możliwa jest pod nr tel. 789 407 100.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe