- Reklama -
14.4 C
Szamotuły
środa, 27 października, 2021

Szamotuły. Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Polecamy

13 października 2021 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szamotułach odbyło się spotkanie z nauczycielami oraz dyrektorami szkół powiatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczął dyrektor Wydziału Edukacji Pan Jan Stefaniak dziękując wszystkim zgromadzonym gościom za ciężką pracę w trakcie lockdownu.

Wdzięczność za trud włożony w edukację w trakcie pandemii wyraziła również Pani Starosta Beata Hanyżak, która razem z Przewodniczącym Rady Powiatu Panem Radosławem Łanoszką wręczyła Nagrody Starosty Szamotulskiego, szczególnie za sprawną organizację pracy placówek oświatowych  w tym wyjątkowym roku.

Miłym akcentem spotkania był moment wręczenia listów gratulacyjnych oraz upominków nauczycielom, którzy po wielu latach ciężkiej pracy na rzecz przyszłych pokoleń Polaków, udali się na zasłużoną emeryturę.

- Reklama -

Wszystkim Nauczycielom życzymy, w dniu ich święta, wiele radości z wykonywanej pracy. Niech sprawia ona wiele satysfakcji, a trud wkładany przez Państwa w edukację młodzieży owocuje sukcesami, które będą zawdzięczać Wam. Niech absolwenci szkół pamiętają tylko te wspaniałe chwile, przeżywane razem w czasie Waszej niekrótkiej współpracy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

12,200FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -