- Reklama -
14.9 C
Szamotuły
poniedziałek, 10 maja, 2021

Szamotuły. Potrzebni wolontariusze do pomocy w punkcie szczepień

Polecamy

Starostwo Powiatowe w Szamotułach poszukuje osób pełnoletnich chętnych do pomocy w czasie szczepień w Powszechnym Punkcie Szczepień w Hali Sportowo – Widowiskowej NAŁĘCZ w Szamotułach.

Głównym zadaniem wolontariuszy będzie pomoc w regulacji kolejek do gabinetów szczepień oraz pomoc informacyjna dla osób zgłaszających się do szczepień.

Kandydaci na wolontariat w punkcie szczepień będą przeszkoleni pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy, właściwego postępowania epidemiologicznego oraz zasad przestrzegania przepisów z zakresu ochrony danych osobowych. Po szkoleniu z wolontariuszem podpisane zostanie porozumienie o wykonywaniu świadczeń wolontariackich.

- Reklama -

Korzyści dla wolontariusza:

  • profesjonalne przeszkolenie,
  • porozumienie wolontariackie,
  • satysfakcja z pracy dla pacjenta.

Wymiar czasu pracy oraz dni pracy wolontariusza ustalone zostaną w tygodniowych grafikach wynikających z harmonogramu szczepień w Punkcie Szczepień (planuje się, że Punkt Szczepień działać będzie przez 5 dni w tygodniu w godzinach od 08.00 do 18.00).

Osoby chętne do udziału w wolontariacie mogą zgłosić swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail):

  • mailowo na adres [email protected]
  • telefonicznie pod nr 61 10 18 130 (w dni robocze w godz. 7:30 – 15:30).
  1. A czy ktoś zacznie informować ludzi że biorą udział w eksperymencie medycznym? Badania kliniczne kończą się w 2023 roku a preparat genowy nazywany „szczepionką” został dopuszczony warunkowo! Dodatkowo nikt nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne nawet producent….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -