- Reklama -
23.8 C
Szamotuły
piątek, 29 września, 2023

Szamotuły. Poszukiwani wolontariusze WOŚP 2023

– 1 grudnia rozpoczynamy w Szamotulskim Ośrodku Kultury nabór wolontariuszy WOŚP! Liczba miejsc jest ograniczona. 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – zapowiada Piotr Michalak, szef Szamotulskiego Sztabu WOŚP.

    Chcesz nam pomóc w czasie Finału? Zgłoś się do Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 20.00. Informacje dotyczące wolontariatu uzyskasz pod adresem: [email protected] lub telefonicznie: 61 29 21 307, wew. 17. Zachęcamy dotychczasowych niezawodnych Wolontariuszy i nowych, równie pełnych zapału!

- Reklama -

 Jak zostać Wolontariuszem?

1. Zapoznaj się z Regulaminem Wolontariusza.

2. Wypełnij Ankietę Wolontariusza i dostarcz ją do siedziby Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury, pokój 3.2. Ankiety i regulaminy dostępne są w sekretariacie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 20.00 oraz do pobrania na stronie internetowej ośrodka.

3. Do rejestracji niezbędne będzie zdjęcie wzorowane na legitymacyjnym w formie elektronicznej wyłącznie w formacie .jpg z odkrytą, wyraźną twarzą na pierwszym planie, bez filtrów i nie mniejsze niż 600(szerokość)×800(wysokość) pixeli. Możemy wykonać je na miejscu lub wykorzystać ubiegłoroczne.

Co dalej?
1. Na podstawie złożonej w siedzibie sztabu ankiety, Twoje zgłoszenie zostanie wygenerowane w elektronicznym systemie obsługi Sztabu.
2. Po zatwierdzeniu oświadczenie wydrukujemy a następnie damy Tobie do ponownego podpisania (oświadczenia osób niepełnoletnich wymagają podpisu opiekuna prawnego).
3. Podpisane oświadczenie wyślemy tradycyjną pocztą do WOŚP 5 stycznia 2023.
4. Na tej podstawie wydany zostanie Twój identyfikator, który otrzymasz na odprawie w dniu Finału.

Do udziału w zbiórce zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, z zastrzeżeniem, że wolontariusze, którzy nie ukończyli 16 r.ż. mogą zbierać pieniądze wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Zachęcamy także przedsiębiorców do rejestracji Sztabowych Puszek Stacjonarnych zlokalizowanych w firmach, sklepach, gabinetach, salonach, restauracjach…

Procedura:

1. Zapoznaj się z Regulaminem Sztabowej Puszki Stacjonarnej.

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (zawierający m.in. dane osoby odpowiedzialnej z peselem, termin zbiórki, dokładną lokalizację puszki kwestarskiej) i dostarcz go do siedziby Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury, pokój 3.2.

Formularze dostępne są w sekretariacie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 20.00 oraz do pobrania na stronie internetowej ośrodka.

3. Po wygenerowaniu przez Sztab wniosku w elektronicznym systemie obsługi Sztabu zgodę wydrukujemy. Zezwolenie wymagać będzie podpisu i opieczętowania przez osobę odpowiedzialną za rozliczenie Sztabowej Puszki Stacjonarnej.

4. Zezwolenie wydaje się wraz z opisaną jego numerem i zabezpieczoną puszką kwestarską a

zbiórka może odbywać się w okresie od 10.12.2022 do 29.01.2023.

4. Rozliczenie puszek następuje w dniu Finału.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe